ortadoğunun derinliklerinde elle yenir.
cevabı "chopstick"'le olan soru. gerçi siz çubuğu nereden bileceksiniz? evet.
Atasözüne göre kaşıktır.

pilavdan dönenin kaşığı kırılsın.
yapmacık olmakla bir alakası olmayan durum. kaşıkla yiyen de vardır çatalla yiyen de. Çatalla ya da kaşıkla yenecek diye bir kural yok. Bazı arapların elle yediği de bilinir. Rahatsızlık duymayacak olanlar da elle yesin. Seçim yine senin.
kürdanla yenilir. her bir pirinç tanesine tek tek kürdan batırılarak yenir. ayrıca kilo vermede de etkili bir yöntem olduğu söylentiler arasında.
araba sorulmaması gereken soru.
görsel
aq bedevileri.
Başlığın sonuna sorunsal açılmamış l. Düşündürücü.
Catal. Kasikla sikseler yemem.
kaşık dururken ne çatalı.

bir soru.
ben tirbuşonla yiyiyorum herkesin kendi zevki.
Ben seri dil darbeleriyle yerim mesela.
Tabiki de tabakla yenir. bu görgü kurallarini ögrenin artik.
Ayrı bir alet kullanılmaz. Direkt elle yenir. 3 parmak.
pilav in yenildiği nerde görülmüş,

pilav içilir amk.
saçma sapan soru, tabi ki kaşıkla yenilir, pilav denilince önce düşünüceksin pilav dediğin küçücük şey, çatalla onu yemek şaka gibi bişey, biçok pilavın bir araya gelmesi onu çatalle yenilcek bişey yapmaz, pilav kaşıkla yenilir, böyle saçma şeylerin ortaya çıkmasının sebebi çatal kullanınca nazik, kaşı kullanınca kıro, görgüsüz, 2 çatal kullanınca medeni oluyomuşcasına yaratılan algılardır.
(bkz: yine mi pilav)
Ekmegin arasina koy. Miss
turizm otelcilik bölümünde okuyanlara göre çatal.
bana kalırsa çubukla yenir.
çatalla yenir. hem böylelikle daha küçük lokmalar şeklinde yemiş olursunuz. en azından bir umut yani. yoksa bana kalırsa beyaz pirinci hiç tüketmeyin.
direk dil atarım.
Ben ayağımla yiyorum
tavsiye ederim
Not:parmaklarinizi yalamayi unutmayin.
Sıvı yemekler kaşıkla, katı yemekler çatalla yenilir.
Yanında bir et vs olduğunu düşünürsek, aynı anda ağza atabilmek için çatal daha uygundur.
ikisiyle de yenmez. Hiç çine gitmemiş fakirler bilmez tabi. Chopsticks ile yenir.