bugün

Ibb vs chelsea gibi bir versus iste.
sidik yarışı bu kıyaslamaya girmez !
tartışmanın gerekli olmadıgı konu baslıgı didier drogba siker.
atılan gol sayısı ile futbolcu kalitesi karşılaştırabilen ergenleri gösteren versustur. bu kafaya verilecek tek cevap;

(bkz: burak yılmaz)
Drogba dediğimiz adam dünya yıldızı webo iste valencia da oynamış bir futbolcu Drogba ezer geçer .[Fenerbahçeliyim]
cevabını cemaatsaraylıların da gayet iyi bildiği ama halı altına süpürdüğü versustur. * neyse bunlar önemli değil, webo gollerine devam etsin yeter.
12 Mayıs günü Kadıköy'de cimbomu iki kez elleyen ve milli olan isimdir Pierre Wwebo
pierre wobo'nun ayakta sikeceği versus. drogba kim la kodumun dangalağı.
webo belediye otobüsü ile geldi, drogba...

uyarı: iki ismi aynı cümlede kullanmak bile yeterince saçma bir görüntü oluşturduğu için entry devam edememekte. lütfen f5'e basınız.
bu konuyla ilgili yorum yapmak bile futbola ihanettir.
komedi gibi bir karşılaştırmadır.
Fenerbahçeli olarak anlamsız bulduğum karşılaştırma.
yok drogba vs ibrahim kas amk.
webo'nun imza almasıyla sonuçlanır. evet.
sergen yalçı nın "webo drogbayı sokakta görse imza ister abi" dediği karşılaştırma.
gariptir ama peste webo drogbadan daha iyidir.
cevabını bizzat webo'nun verdiği kıyaslamadır.
pierre webo : “beni onunla karşılaştırmak doğru olmaz. aldığı kupalar ve gösterdiği başarılar ortada. o dünyanın en iyisi”.
webo, türkçe biliyorsa hergün girip bu başlığı okuyordur keyifle. drogba, bu başlığı duysa sözlüğe dava açar o sinirle.
hala galatsarayın drogbayı yıllık 20 tane gol atsın diye aldığını sanan kuşlar var, birader tekrarlıyorum biz drogbayı aldık, kralı aldık yani, o adamın sahada bulunması bile yeter, aldığı paralar helal olsun, gole gelince burak yeterince atıyo zaten fazlasına gerek yok, şimdi herkes işine baksın.

o değil de krasiçe 7 milyon euro bonservis artı yıllık 2.3 milyon euro veren adamlar, bedava aldığımız drogbaya niye o kadar para veriyosunuz diye kaşınıyorlar, ulan siz alsaydınız drogbayı yer yerinden oynardı be!
fenerbahçelilerin bile drogba'nın daha iyi olduğunu kabulleneceği karşılaştırmadır.
saçma olmuş.
sow bile webodan iyi iken.
olmaz yani geçtim drogbayı en başında sow'a hakszılık olur.
kariyer ve kupa kazanımı olarak drogba' nın webo' ya fark attığı karşılaştırma. türkiye liglerinde ise webo gol sayısı olarak, şimdilik, öndedir.
şakamısınız amk sizin hiç çare webo yazıldığını gördünüz mu çare drogbadır.
(bkz: 16 cm vs 19 cm)

yedim de ordan biliyorum.
.daha dengeli bir versus için
(bkz: pierre webo vs didier drogba nın daşşağı)