bugün

boş beleş konuşan asılsız atıp tutan yazar. kara listededir efendim.
piças diye okuyorum,yanlışsam doğrusunu yazarmısınız bu oluşumun adı hakkında.
çok yakışıklılar görmüş bir ablamızmış. çok tecrübeli olduğunu söylemeye çalışıyor galiba.(#6609507)
kendisini yakışıklılar gördük yazdı diye abla zanneden ergenlerin laf sokmaya çalıştığı yazar.
fisas diye okunan kullanıcı adı.
okuma özürlü dingillerce eleştirilen yazar. ulan ben 100 yıldır ülkeyi kemalistler mi yönetti dedim? nerenle okudun amk?

al iyice oku!

(#19915298)
(#19916002) düşüncesiz biri.

bugünkü olayları desteklemeyenlere direk olarak ''dinci, yobaz'' damgalarını yapıştırabiliyor. kendisinin bu hareketi ise asıl yobazlık bence. neden mi?

ilk olarak sana şunu söylemek istiyorum. ben bir ateistim ve yobazlıktan en uzak insanlardan biriyim. yine de bugünkü olayları ''tam olarak'' desteklediğim söylenemez. zira bu olayların taraflarına bakacak olursanız türk polisini ve türk halkını göreceksiniz. böyle aciz bir ülke olabilir mi? böyle aciz bir durum olabilir mi? 3. sınıf dünya ülkelerinde yaşanan bir şeydir bu. halk ile polis beraberdir. karşı karşıya değil. sizce atatürk bunu mu isterdi gençlikten? demokrasi bunu mu gerektirir? söylenecek sözleriniz, gösterilecek tepkileriniz sandıkta olmalıdır. akp'den en az sizin kadar nefret eden ben bu olayı desteklemiyorum.
biraz sonra sinirinden ölecek yazar. * 10 yıldır sen bu nefretle mi yaşıyorsun? kıyamam.

hükumet istifa eder gibi yapsın da sevinsin gariban. bu eylemler işe yaramazsa sonunun ne olacağını biliyor. bu yüzden var gücüyle çalışıyor. asıl korkak kimmiş gör burdan.

ayrıca, senin burda ne işin var. git meydanda polislere taş at.
(#20105099)

Yazar burada zekasını ve matematik bilgisini ortaya koymuş.

Hahahahahahahahahaha... Ahahahahahaha. Ha ha ha ha haaaaa...
(bkz: #21088561)
Mükemmel tespit yapmış gül gibi yazar.
kuran nedir diye sorsam apışıp kalacak kişilerin iman dolu kalp dilediği kişi.
iman konusuna ise hiç girmiyorum.
samimiyet testinden sınıfta kalmış kişiler ukalalık yapmaktan vazgeçerse seve seve anlatırım diyebilen adam.
(#21241432)
anlatamazsın canemin, boşver.
dediğim can yazardır.
helal olsun.
ibni bibi denen herifçioğluna osmanlı dememiş yazar. amk nerenle okuyorsun anlamıyorum. kopi paste yazarı dediğin adama fazla bulaşma genç, façanı çabuk alırım zira. varsa cesaretin işte meydan. kendine tarihçi demekle tarih bilmiş olmuyorsun.

kalkmış seni ciddiye alıp bir de cevap yazıyorum. hadi oradan hadi oradan!
1937'de alevileri ak partinin katlettiğini zanneden yazar.
hakkında tuhaf yargılara ulaşılan kişi.

iyi oku bakalım koç yavrusu, o tarz bir iddiam olmuş mu?
" bi bitmediniz amk beyinsizleri" diye yuutup'da bir video izlemiş şahıs.

kıçıyla okuyan ergenler için kendini yormaz pek.
59 no'lu ergene cevap vermiş bir yazar.

(#21756053) peki sence ne yapılabilir. yani bu proje cozum degil diyorsan baska bir çözümün vardir herhalde ?

bende cevap verdim elemana;

kişisel bir çözümden bahsedemem. istanbul trafiği ve toplu taşıma sorunu "ben yaptım oldu" kafasıyla çözülmez. ekip ve nitelikli insanlardan oluşacak bir kurul işidir.
bu konuda ülkede yeterince liyakat sahibi insan vardır diye düşünüyorum.

istanbulllu biri olarak senelerdir çekilen sıkıntıları bizzat yaşıyor, görüyorum.
öncelik insan odaklıdır. ticari odaklı değil.

taşımacılık yapacaksan git çanakkale boğazına yap bir şeyler istanbul2un yükünü azalt.

konu uzun. bu belediye daha mecidiyeköy avcılar arası eziyeti, maslak-beşiktaş arası kanseri çözemedi. bu proje bir siki çözmez. bu net.

yorumu sizlere bırakıyorum.
içinden geçeceğim..
kimler geçmedi ki, sen de geç diyebilen ruh enkazı.
yoldaş yazar. kendisini devrimci mücadele saflarımızda görmek isteriz.

(bkz: ezilen sosyalist hamam böcekleri platformu)
sikik baykuşların aklı sıra alaya aldığı kişi.

ulan bende de harbi kafa yok ki bu beyinsizlerle laf yarıştırıyorum.
siktirin gidin amk.
kapitalizmin köküne kadar geçirmesiyle birlikte kudurmuş ve bu kudurukluğuyla sağa sola hakaret eden, önüne gelene ana avrat küfür etmekten çekinmeyen bir liseli velet.

şimdi birazdan başlar ''ananın amı zaaaa xd, oç kapitalist .d .d'' demeye.

http://inciswf.com/1277738481.swf
biraz küfürbaz bir yoldaş olmasına karşın başka bir kusuru yoktur. bir devrimciye küfür ederken dikkat etmelidir kendisi.

--spoiler--
Mücadeleciliğin ve devrimciliğin kalbi çeliktendir. Acıyabilir ama asla AFFETMEZ! F. Engels
--spoiler--
şahsına liseli diyenlere boşaltım organıyla gülen kişi.

geç oldu bu saatte beni gerçekte tanıyanlar da yok ki bu götoşların ağzına versin neyin ne olduğunu.

şşt genç. yarın dediğim yerde bekliyorum seni.
yakama eşşeğin sikini takıcam.
alışık olduğun için şıp diye tanırsın. * )