bugün

yazarlığı sorgulayan sözlük sakinidir.

ne kolay amına koyayım dimi yazar olmak. yaz sözlüğe iki sikindirik zımbırtı he he baba ben yazar oldum.
yarrak oldun amına koyayım.

neyse konu bu da değil aslında, bakıyorum ki sözlükte en küçük yaşta, en gerizekalı, en düşüncesiz, hem ateist ve hem inanan, hem dinci hem evrimci vs. vs. bi ben varmışım.

vay amına koyayım geçen senelerin şiddetinde diyerek toy olduğumu da öğrendim. bana neler kattınız değerli yazarlar!
hepinizi zevkle, huzurla, pörtlemiş gözler ve dikkat kesilmiş algımla okuyorum.
muhteşemsiniz.

dur daha neler göreceğim kimbilir.
(bkz: #6381850)
az ve öz öyle güzel yazmıştır ki, başlığının altına ikinci kişi olarak yazmak için elimi uzattığımda kuralı formatı unutup, gayri ihtiyari sadece smiley * yaptığımı farkettim. eklenebilecek bişey bulamadığımdan mıdır nedir... kutlarım!
ne yakışıklılar görmüş yazar.

(bkz: #6609507)
nickinin anlamını merak ettiğim yazar.
canlı resmi bulunan oda konusunda müthiş bir cehalet örneği sergileyen yazar. okumadan araştırmadan sallaması bir yana, yerli yersiz de bu konuyu öne sürerek haklı çıktığını zannediyor, yazık.

edit: yirmiş beni ilmihal niyetine. tatlı şey. demekle oluyor zaten herşey. sıkıyorum yanaklarından tatlı tatlı.
--spoiler--
canlı resmi bulunan oda konusunda müthiş bir cehalet örneği sergileyen yazar.
--spoiler--

kendisini tanımaktan aciz kimselerin mesnetsiz iddialarına gülüp geçen insan.

kardeş seni ben ilmihal diye yerim haberin olsun. kelimelerini özenle seç ki kalpler kırılmasın.
--spoiler--
sildiklerim arasından çıkartıyorum bugün:
--spoiler--

sildiklerin arasından çıkartırken asıl cevap niteliğindeki mesajı da çıkart millet de okusun be aslanım diyen yazardır.

of nelerle uğraşıyorum.
(#8020165)
(bkz: güzel espri)
(bkz: laik ordunun şehadet mertebesine ulaşan askerleri/#6564082)
ağzına sağlık. allah rahmet eylesin.
(#6538755) ahahha sesli güldüm..
ben olsam (#13428343) entryden sonra başlık sahibi olarak sözlükte yazmam. tespitleriyle takip edeceğim kişidir...
Allah ondan razı olsun büyük bir merakımı giderdi. (#13496263)
Bayramını en içten dileklerimle kutladığım; kendisine sevgi, dostluk ve huzur dolu günler dilediğim uludağ sözlük yazarı.
bazı eziklere kapak olmuş yazardır. tadından yenmez.
(bkz: #16854298)

adam hakan şükür'e kazma dedi ya lan, yeminle ne diyeceğimi şaşırdım.

ulan adam memlekette kırılacak rekor bırakmadı, ama kazma. puhahahahahaha
mercimek beyinlilerce anlaşılamayan yazar.
saçmalamakta üstüne tanımadığım yazarımsı. saçmalamak için sözlükte yazmasına gerek yoktu oysaki.
domuz eti konusunda sağdan soldan duydukları ile islamı bildiğini sanan mallarca eleştirilen yazar.

domuz eti haram değildir.
bilmiyorsan sor öğren anlatayım.
domuz etinin haram olmadığını bilen yazar. iddia etmiyorum, net bir şekilde haram değildir diyorum.kendini allahın yerine koyup haram icat edenlere de sadece;

maide 87 ayetini hatırlatırım.
kuran ne demek, kerim olması ne demek, maide ne anlatıyor, anlatılan kavramlar bugün için ne anlam ifade diyor ve daha bir sürü sorunun cevabı üzerine en ufak bir bilgi kırıntısı olmayan cahillerce eleştirilen yazar.
domuz eti ve içkiyi haram kılan ve kuran ne demek onu bile bilmeyen etiket müslümanlarınca eleştirilen yazar.
hatta incil ne onu da bilmiyor eleştiren dingil.

haa bu arada emin olun sizin yozlaştırdığınız kadar istesem bile yozlaştıramam ben dini.
ne gücüm yeter ne imkanlarım.
ilginç bir kafa yapısı var. domuz etine haram değil demiş. ahhahah. çok komik ki bu. herhalde ateist. yahudilikte bile domuz haramdır çünkü.

'De ki: "Bana vahyolunanda, (bu haram dediklerinizi) yiyen kimse için haram edilmiş bir şey bulamıyorum. Ancak leş, veya akıtılmış kan, yahut domuz eti - ki bu gerçekten pistir yahut Allah'tan başkası adına kesilmiş bir hayvan olursa, bunlar haramdır. Ama kim çaresiz kalırsa, (başkasının hakkına) tecavüz etmemek ve zaruret sınırını aşmamak üzere (bunlardan yiyebilir)" Çünkü Rabbin çok bağışlayandır, merhamet edendir.'

bir de bu adam gelip de müslümanlığı tartışıyor. sen tartışma evladım, tartışma.
evladım falan laflarıyla kendisini aklı sıra küçük düşürmeye çalışan ergenlere konu olmuş yazar.

domuz eti haramdır demek tek kelime ile kıçından haram uydurmaktır. islam hakkında hiç de bilgi sahibi olmadığınızı gösterir ayrıca.

tek soru sormak istiyorum beni aklınca ezdiğini sanan ergene;

kuranın dili nedir?
(#19826869)

hayal gören yazar.
(bkz: #19828750)
imlacı ergenlere selam çakan yazarmış. imla kuralı olmasa baban belli olmazdı şerefsiz mi desek acaba?
hahah şaka lan şaka. gereksiz bir yazardır efem. yüce peygamber efendimiz mustafa kemal atatürk'ün bize bahşettiği türkçeyi yanlış kullanmaktadır.

asalım bence beslemenin bi anlamı yok bu yazarı.