bugün

maça başlamadan önce rakibinden çok daha uzun süre taktik ayarlarıyla uğraşan adamdır. insanı fıtık eder. sanırsınız futbolcuların sigorta primlerinin ödeme tarihlerini ayarlıyor pezevenk.
devre arasında oyuncularıyla konuşup gazda verir bu arkadaş.
"hadi artık amua goyim çabuk olsana" sözlerini bol bol duyan adamdır. azalarak bitin.
internetten bulduğu kadro hilesini bi türlü yapamayan adam.
akabinde ayarı alan da adamdır aynı zamanda..
Giriştiği atak boşa çıkınca konsolu ekrana atan adamdır.
hayattan bezdirir elin hareketsizken terler dünyanın en büyük derdi o olur sonuç:şükür namazı.
oyundan zevk almak yerine kazanma hırsına bürünmüş insanın yaptığı eylem. kazanmaka güzeldir ama zevk almak lazım ilk önce.
hadi amk, başlasana, sikecem taktiğini vb. gibi sözlere mağruz kalan kişidir.
haklı bir olaydır futbol bir taktik oyunudur bu bir oyunda olsa taktik ihtiyaçtır hayatımda hiç kızmadım 10dk taktik ayarlayan arkaşlarıma çünkü bende 10dk taktik ayarlayanlardanım.
4-5 farkla ağzına sıçılması caiz olan adamdır.
hesabı şişeren adam amk.
barcelona yı alıp taktik yapmadan giren adam kadar ezik değildir en azından 1-2 birşeyi değiştir de kendi futbol tarzın ve felsefen olduğun anlaşılsın.
Taktik yaptığı dakika kadar gol yiyen adamdır.
Pes gibi bir oyunda taktik yapsa ne olur yapmasa ne olur? Gereksiz işlerle uğraşan adamdır.
olayi asiri ciddiye almistir. olum kalim meselesi olarak bakar duruma. gol atinca parende atmalar falan garip insandir o.
anlamsız gözlerle izlediğim adamdır. ve bu durumu çok ciddiye alırlar. arkadaş oyun bu adı üzerinde bu kadar kendini hırpalamanın alemi yok.
utanmasa ekrandan içeriye girip oyuncularla tek tek konuşacak mizaca sahip adamdır. hatta bu adamlar oyun içerisinde bir çok futbolcuyla konuşurda; 'öyle mi vurulur lan topa', 'yuh be pas verdim neden vermiyosun tutuyosun topu ayağında' vb. şeyler.
taktikle daha fazla uğraşarak rakibine bu işi senden daha iyi biliyorum dostum bak senden daha fazla uğraşıyorum izlemini vermek için uğraşır.