bugün

bir adet , gözlük camı üreticisi.

http://www.london-eyewear...,,1-1,1,42,dwplist,,.html
gözlüklerinin kenarlarındaki gümüş ok amblemleriyle sembolleşmiş efsane italyan gözlük markası. ismi italyanca "güneş için" anlamına gelen per il sole'den gelmekte. gözlük kenarlarının normalden fazla açılmasını sağlayan ilk sistemi bu abiler keşfetmişler.
persil çamaşır deterjanlarının, bulaşık yıkamak için üretileceği söylenen yeni ürünüdür. * *
persol gözlük tarihinde önemli rol oynayan bir italyan markasıdır ve dünyaca ünlü birçok markaya parça üretirler. Kemik gözlüklerin moda olmasında önemli rol oynamış bir markadır. Fiyatları diğer lüks markalarla da kıyaslanamayacak kadar uygundur. Şöyle ki ortalama bir gözlüğünü 300-400 lira civarında bir fiyata alabilirsiniz. Bu rakam da biz ne üretsek satarız bari gözlük de satalım ekolünün modern temsilcileri markalarla kıyaslandığında makul kabul edilebilecek bir rakamdır.
en iyi gözlük markası. hele cam konusunda bir numaradır. türkiye'deki ray ban takıntısı yüzünden hakettiği değerin altına satılır. ayrıca çarşı pazarda çakması da satılmaz.
el yapımı gözlükler...

http://www.persol.com/international

(bkz: meflecto)
(bkz: the supreme arrow)
0714 modeline çok pis bilendiğim gözlük markası, 1 haftaya kalmaz alırım ben bunu.
özellikle 9649s'sini tek geçerim, çoğu popüler markayı şöyle süpürüp atar. persolü öyle herkes bilmez,bilmemesi de daha iyidir.bu ona ayrı bir hava katar ayrıca,düşünsenize rayban gibi çoluk çocukta olsa,yok yok böylesi çok daha iyi.
Ray ban gibi ele ayaga dusmeyen, italyan markasi olup el yapimi gozlukleriyle daha kaliteli ve kullanisli gozluk markasidir. Hastasiyiz.kahverengi kemik gozluklerini tek gecerim.
optik gözlükleri görüntü itibariyle çok çok güzeldir ama pahalı tabiki.
Bütçeme göre tek geçtiğim gözlük markası.
Fabrikasyonvari modelleri olmayıp kendine özgü model ve kalitesiyle kendini fazlaca ispatlayan marka.
yeni gözlük aldım kendisinden. sevgilimin gazıyla. hiç beğenmedim amk sırf kız istedi die aldım resmen.
ne biçim adammışım yav 29 yaşında karakterim oturmamış hala. götüne 700 tl sok durduk yere.