bugün

Yasalar uygulanmadığı için oluyor böyle şeyler eğer ülkedeki hakimler insan olup yasaları uygulasaydı hiç bir tecavüzcü , kadın katili caniler dışarıda olmazdı ayrıca diğerlerinede engel olurdu.ama gelin görün ki kimsenin korkusu kalmamış iğrençliklerini gurur duyucak bir şey gibi herkese göstermek istemiş şerefsizler. Türkiye de kadının değersiz olduğunu bir kez daha kanıtlayan şeydir.
kurgu olabilir tecavüz olduğunu bilmiyoruz.
edit:hadi gidin koyunlar hemen duyar kasın işinize geldiği gibi inanın. benim dediğim gibi olursa duyar kasamazsınız değil mi?
Şakaysa komik degil, gerçekse allah belalarını versin..
internet yasaklarının haklılığına bir bahane daha. kurgudur.
akla gelen ihtimallerden biri bu iken diğeri ise gerçek olmasıdır ve ne insanlar var amk dedirtir.
gerçekmiş bu o.ç. larının yaptığı arkadaşlar... idam geri gelmesse daha çok kadının canı yanar bu ırz düşmanı alçak köpeklerden...
ülke o kadar kanunsuz ki adam tecavüz görüntülerini canlı yayın yapıyor periscope dan aq....
http://www.koprubasi.tv/g...kiler-buyuyor-h13293.html
Şayet böyle bir şey var ise, görüntüyü izleyen, kaydedenin de en az tecavüz eden kadar aciz, iğrenç ve leş olduğu videodur.
Birinin acizliğini kaydetme yavşaklığınıda çıkar mahalle esnafı gibi tavla muhabbetine döker böyle!

Edit: siz ölün ulan, geçtim erkekliği falan (bak adam diyemedim yine) insanlığa dair minicik emare yok sizde!
tüm ülke kadınlarımıza başucu eseri olması gereken, inceleyip dersler çıkartmaları gerektiğini düşündüğüm utanç tablosu.

lutfen bu ülkede size arkadaş gibi davranan, değer veriyor gibi gözüken, hatta partneriniz olan erkeklere bu kadar kolay kanmayın, onlarla bu kadar çabuk beraber sarhoş olmayın, onların evlerine arkadaşlığınız yada ilişki boyutunuz güçlenmeden gitmeyin. size gösterdikleri rahat ortamın, takılmacalı hallerin, esprili lafların, sunulan kaliteli içkilerin arkasında böyle haysiyet yoksunu amaçlar olabiliyor. yazık, zavallı bir insanın daha onurunu zedelediler.
şerefsizliktir.

Tecavüzün aslı astarı var mı bilemiyorum. Varsa elinde video olan kişilerin bilgileriyle beraber ilgili makama şikayet etmesi uygun olacaktır.

şunu da atlamayalım. Eve gidip alkol alıyorsa o kıza olacak şeyler az çok bellidir. Burada sadece kaydedilip paylaşılmasını eleştirebiliriz.
Boyle şerefsizlerin olduğu bi ülkede yaşıyor olmak bunu gerektirir. Maalesef...
Götüne şişe sokulması vacip olan orospu çocuğu eylemi.
vay amk. ülkenin geldiği hale bak. şu teknoloji yüzünden başımıza neler geldi hala uslanmıyoruz.
Hadım edilmesi şarttır bir tecavüzcüyü hadım edelim bakalım bir daha bu ülkede böyle olaylar bir daha olabiliyor mu?
ileride dukkanlarin orda birisi tur atiyor bi bakin dedigim polis tersi uzergaha gidiyor bu ulkede. Fazla umutlanmayin.
Izledim valla adam sanat icra eder gibi tecavüz etmiş.
adresi varsa boğazını kesenler çıkabilir tahminen.

periscope'a da yüklerler belki, eğlenenler olabilir tahminen.

aslında ailesine ve çevresine de ufak süprizler yapanlar da olabilir belki.

ama yapmayın, yasal olarak suçtur.