görsel
görsel
görsel
Sözcü ve Ntv haberini yazıyorum.

Şehir magandaları hamile kadının bulunduğu aracı durdurup saldırdı!
11:12 - 7 Temmuz 2019
Haberler
Gündem

istanbul'da yaşanan bir yol kesme olayı bu kadarına da pes dedirtti.

NTV’nin haberine göre; istanbul Pendik’te D-100 karayolunda emniyet şeridinde seyreden bir araç trafik polisini görünce direksiyonu araçların üzerine kırdı ancak normal şeridinde seyreden bir araç trafik magandalarına yol vermedi.

Bunun üzerine iki sürücü arasında tartışma çıktı. Tartışmanın sürmesi üzerine arkadan gelen araçta bulunan iki kişi yol vermeyen araçtaki çiftin önünü kesti. Sürücüyü araçtan indirmek isteyen iki maganda aracın şoför kapısını açamayınca önce aracın aynasını kırdı ardından aracın kaputuna çıkıp tekmeleyerek büyük zarar verdi.

Olay büyük tepki çekti. Hamile kadının ‘polisi arıyorum’ uyarılarına aldırış etmeyen ’07 BSS 76′ araç plakalı magandalar daha sonra gözden kayboldu.

https://www.sozcu.com.tr/...-araci-parcaladi-5218140/

Bu tipler tam anlamıyla şerefsiz. Ölün ulan.

Bu da olayın videosu. https://www.instagram.com...HVz2/?igshid=zidbzz6v8haf
Maganda tabiri hafif kalır.
Şehir ayısı daha uygun olabilir bu tip pisliklere.
keşke bir adanalı hemşehrime yapsaydı bunu da görseydi gününü. aciz adam !
Böyle orospu çocuklarının elini, kolunu kıracaksın. Karakola götürmekle ifade alıp bırakmakla olmaz akıllanmaz. insan edeceksin bunları insan, şerefsiz adiler.

Bir söz vardır; “Adalet olmadıkça yönetimin, edep olmadıkça asaletin, cömertlik olmadıkça zenginliğin faydası olmaz. “

Bizim ülkeden de bir bok olmaz. Sıradan haber olarak görür izleriz..
Parayla her şeyi yapabileceğini sana sonradan görme tipler bunlar. son 20 senede iyice azıttılar.
maganda değil orospu çocuğudur.
saldırgan ünlü iş bir " adam" ıymış.
https://www.sozcu.com.tr/...ugu-ortaya-cikti-5218290/

farklı sektörlerde çok ciddi miktarlarda yatırımı olan ünlü bir baklavacıymış.

not: ye ye kudur. dedikleri bu olsa gerek.
trafik magandası tabirinin az geldiği iki kimselerdir. ne zaman, ne kadar ceza alacaklarına dair haberlerini merakla bekliyorum. emsal olmasını dilerim verilen cezanın.
iki magandanın da birer yumrukluk canı var. ama karşılarında kadın olunca hulk kesiliyor pislikler.

zaten taksicisinden, otobüs şoförüne, esnafına kadar kadınları hor gören bir arap zihniyeti var. bunlarda o ürünlerden işte.
Haklı da olsaniz haķsizda olsaniz karsi tarafin yaninda bir hanimefendi varsa kavga etmemek gerekir.
Bu olay da her olaylar gibi 2 güne unutulur.
seyidoğlu baklavalarının ve o aracın satılmasına sebep olacaktır. umarım kendini de dipsiz bir kuyuya atar ve orada çürür.
Araçtaki adam çıkıp kavga etse ve bu insansı varlıkları dövse suçlu olur hatta müebbet bile alabilirdi.
Muz cumhuriyetinde siradan bir gun...
Çıkmaz benim önüme böyle tipler. Arabanın altına sokup çıkarsam.
adana antep urfadan adam çıkmaz derken ne kadar haklı olduğumuzu gösteren durumdur. net..
tipinden konyalı veya rizeliye benziyor.
saldırganlar seydioğlu baklavalarının sahipleri olan hasan ve hüseyin sel.
görsel

şu ite bak!
yaşlı başlı adam birde;
görsel

ve bu da diğer saldırgan maganda;
görsel

aynı maganda bakın akp gençlik toplantısında. kendisini daire içine aldım;
görsel

nedense bu magandaların siyasi kimliği hiç şaşırtmadı beni.

ama ticari kimlikleri?
1951'de kurulan köklü bir firma güya.
yılların firmasının sahiplerine bak, allah belanızı versin.
1951'de dedelerinin babalarının kurduğu firmayı 2019'de bu vandallar kapatacak şimdi.

zira seydioğlu baklavalarının google reytingleri 1'e kadar düştü an itibariyle.
görsel

nasılsa kimse size ceza vermeyecek, gözaltına bile alınmayacaksınız belki de, o yüzden şuradan dolu dolu şerefsiz pislikler diyerek bitirmek istiyorum yazıyı.

şerefsizler...
Ah bi denk gelmezsiniz ki bana dedirten itlerdir kendileri. Arsız şerefsizlerdir birde, annem hasta yalanını söyleyip belde silah hamile bir anneye bu rezilliği yaşatırlar.
Makascıların, emniyet şeritcilerin yüzünden trafik tıkanıyor ileriki noktalarda. Bu cezai işlem gerektiren ve hak çalan uyanıklığa adamın geçit vermemesi gayet haklı bir hareket. Bir ülkede namuslular namussuzlar kadar cesur olmaz ise daha çook yaşarız bunları.
ben olayın öncesini merak ediyorum açıkcası söylendiği gibi de olamayabilir iki tarafın da dinlenmesi gerek.
Saldırgan magandalar (Hasan Sel, Hüseyin Sel) ifade vermek için gittiği Pendik'teki karakolda polis amiri tarafından eli sıkılarak karşılandı. ilgili polisin açığa alındığı ve hakkında idari soruşturma başlatıldığı belirtiliyor. Devletin polisi garibana da zengine de eşit davranacak! Suçlu ama güçlüye boyun eğmeyecek! Mesleğini doğru icra edecek!
görsel