bugün

Şarkı hoş, bizim ergenliğimizde yoktu böyle şeyler. Klibin orjinali için "Blik 182 - Miss You".
klibi baştan aşağa illuminatiyi işlemiştir.

Arkadaki tabloda Francis Bacon (ingilterede modern Masonluğun kurucusu kabul edilir) 0:32 Boynuzlu Şeytan-Baphomet 1.59 şeytan-adam'ın kolyesindeki arapça allah yazısı 1:43 yahudi adam 1:18 kadın ve adam tek gözünü gösteriyor 3:24 White rabbit 1:40 boğa 1:57 mum 3:21, 4:13 yine tek göz teması
döl ziyanı veletlerin son harikası.dertsiz başınızla bileklerinizi de kesersiniz herhalde amk, hastalık derecesinde aşık olduğum kız tarafından reddedilmiş olmama rağmen efkarlanamadım lan bu şarkıda.neymiş, sözler duygulara tercüman oluyormuş.vay amına koyim, herkes shakespeare, herkes da vinci zaten mnskym, siz ki yatmadan önce çorabını çıkarıp koklayan, sonra parmaklarıyla ayak parmaklarının arasındaki pislikleri alan, yere atan insan müsveddeleri; ne karışık, ne acayip duygularınız varmış lan sizin öyle?

pembe mezarlıklar, şekerden tabutlar falan...he yarram he.

(#13828812) ayrıca sabetayist-mason sertab erenerce keşfedilmiş bir ergen grubundan da ancak bu beklenebilirdi zaten.güzel güzel işlemişler beyninize subliminalleri.pembe mezarlığa girdirildiğinizde de çürük çilek kokan şekerden tabutunuzu götünüze sokarsınız artık.
içimden bi ses nicki minaj ölünce bu türde bi mezara sokulur diyo...
Pembe olunca içerisi daha bi çekici , ne bileyim bi kop kop yapıştır , gır gaşıkları havasında mı oluyor? e ol arkadaş. ol. sana mezarlık olma diyen mi var... öl de bi istersen mezar taşın kolbastı oynasın.

ne sallamasyon ne biçim misyon bi şarkıdır yarabbi! osur osur ipe diz.
ne skim bir mezarlıktır bilinmez, her akşam sol da.*
- pembe bir mezarlık gördüm rüyamda...
+ hayır olsun canım ya, pembe görmek iyidir rüyada.
popüler olan her şeye ergen sıfatı takan, müzikten çok anlayan zeki sözlük yazarlarının pek beğenmediği şarkı. aslında ergenlerden daha fazla dinlediklerine eminim.
klibinde dikkat çeken görüntüler var.

görsel
görsel
Affet bu gece ölmek istedim... Diye başlayan Model grubunun harika parçası.
illuminati sembolleri ile dolu olan bir video klip.
bu gece ölmek istedim
pembe bir mezarlık olmak istedim
çok istedim bu gece kendimi asmak
ellerimle kendi mezarımı kazmak

sözlerinin an itibariyle anlamlı gelmesi, karanlık denizlerde yol aldığını görmeyle, power off yapma zamanının geldiğini anlamak.
modelin eglenceli şarkısı. Ama o çello çalan tip tam tokatlık yahu bunun yanında bateristleri taştır. Emolar için harikadır yahu.
ego dağları gibi kaliteli şarkılar yapan bir grubun hello kitty kıvamındaki şarkısı.

zamanında iyi müzik yapıyorlar falan diye grubu övmüşlüğüm olan insanların yanında çalıp beni utandıran şarkı. pembe mezarlık? beyin ölmüş.
şarkının dinleyici kitlesi bu kadar geniştir: 7 ile 40 yaş arasında değişmekte. şarkı hangi kitleyi hedef olarak yazılmıştır merak konusu.
tutulunca sözde marjinal bir kesim tarafından kötülenen şarkı. tamam olum sizlerde farklısınız.
bildiğin ergen şarkısıdır.
şarkı güzel de klibi çok kolpa.
ergen, aptal, aşırı derecede benmerkezci, pislik kızların dinlerken kendilerinden geçtiği bok.

bunlar benmerkezci ya. şarkı kendilerine yazılmış zannediyorlar.
youtube'da müyap kanalından yayınlanan video klibinin altında en beğenilen yorum:

---alıntı---
yönetmen : reis aklıma bişey geldi..
yapımcı : nedir nedir..
yönetmen: bi klip yapalım semboller illuminati falan ilgi çeker..
yapımcı : hay aklınla bin yaşa until it sleeps hesabı diyosun..
yönetmen: tabi ya millet bayılıyo egzotik mevzulara..
yapımcı: metallicadan arak olduğunu anlamazlarmı..
yönetmen: bu mallar anlaya kadar biz malı götürürüz..
yapımcı: harbimi lan..
yönetmen: harbi lan..
---alıntı---

kaynak: http://www.youtube.com/wa...v=zjaZiWBvnL4&ob=av3n

görünen o ki yönetmen haklıymış. herkes illuminati falan diyor ama klip until it sleeps'in klibine fazlasıyla benziyor.
dinleye dinleye gitarda solosunu çıkardığım çok hoş bir şarkı. erkek olup da dinleyen yoksa ben ilk kişiyim sanırım.
"şekerden tabut ne amk?" gibi düşüncelere sevk eden popüler şarkı.
Hansel ve gratel masalı devam etseydi olabilecek mezarlık.
Haydi çocuklar hep beraber..
müzik güzel, sözler ergen.