bugün

besinci nesil yazar.
gwendal peizerat * ile bir ilgisi olabilir mi acaba...ayrıca hoşgelmiştir..
her başlıkta entrisi bulan, ama düzgün entriler yazan yazar. başarılarının devamını dileriz.
iş arkadasım olan yazar. Çok sanslıyım yani çook
bir ara istatistiklerde belki bir boka girmişimdir neyün deyü bakınırken ismimi görüp abov çektim. istatistiklere girdiğimden değil ilk defa gördüğüm bir başlık hakkında entry yazmış olduğumdan şaşırdım.
ne yazmışım lan deyü bakarken de aslında benim bir bok yazmadığımı anladım. istatistiğe giren de kendisiymiş. özetle: nicki benimkine benziyor. bu nasıl bir cümle oldu lan. kusura bakma nick altını bok ettim. zaten çok bok dediğim için de kusura bakma diyecektim, ikisi için de kusura bakma diyeyim bu entryi burada bağlayalım.
bir de ben bile böyle benzettiysem millet nasıl benzetmesin! onu diyecektim; güzel yaz namımız yürüsün. hadi koçum, hadi aslanım, hadi yiğidim.
5.nesil yazardır kendileri. michael jackson hakkında yazdığı entryleri dikkatimi çekmiş olup tarafımca çok beğenilmiştir. gerçekleri, doğruları açıklamıştır.*
xx kromozomlarına sahip olan yazardır.
(bkz: koş koş kız buldum sözlük)
aramızdaki irlandalılar dan. yada aralarındaki mi demeliyim.
ileri görüşlü biri...

(#10269017)
gece gece yardırabilen biri...

(#10485621)
Zannedersem Super Natural izleyicisi.
galatasaray'ın real madrid'i eleyeceğini düşünen aşırı iyimser yazar. koştursun efenim sözlükte.
Beşinci nesil galatasaraylı yazar. Helal sana!