bugün

Amacı, sadece "bir şeyler öğrenmek" olan öğrencilerine verdiği değer, "sizin dersleriniz bitti, artık burda eksiklerinizi tamamlayamazsınız, çabucak sınıfı terkedin" diyerek hepsini utanmazca apar-topar kapı dışarı etmesinden anlaşılabilecek ankara merkezli ticarethane!

sakın ola aldanmayın kayıt sırasında "herşey eğitim-öğretim için, kapımız size her zaman açık" tarzındaki sallamalarına; hepsi, aylık ödemeler tamamlanana kadar geçerli olan safsatalar sadece!
görükle şubesine kpss b için kayıt olmak istediğimi söylememe rağmen insanları kandırarak kpss a yı kazan gerisi kolay(sanki kurumlar mülakat yapmıyor toefl istimiyormuscasına) deyip 3200 tl verin hayatınız garanti edasıyla iş yapan kurum. birde demezlermi "tamam o zaman kendine guvenin yoksa seni kpss b ye alalım" ,kanımca kpss a kadrolarını doldurmaya calısan hıc ıngılızcesı olmayan arkadaslara 200 saat ıngılızceyle toefl den 90 aldırabileceğini zanneden bir ticarethane.
2012 de yayımladığı kpss kitaplarında bir çok hatalı soru barındıran yayınevi.
yazılanlar beni çok şaşırttı gerçekten. gittiğim ve gördüğüm en düzenli ve sistemli kpss kursu diyebilirim. herşeyden önemlisi öğrenciyi ve öğrenci ihtiyaçlarını ön plana almış bir dershane. öncesinde şahane tahahütlerde bulunan ve kursa başladığın an hayal kırıklıklarının ardı arkası kesilmeyen o kadar çok kurs var ki özellikle bursada. iyiki pegem akademi var dedirten bir dershane. teşekkürler pegem akademi...
özellikle eğitim bilimleri kitaplarının kesinlikle incelenesi bir dershane.
ales denemeleri haddinden fazla kolay sorulardan oluşan yayındır. hangi yayının denemesini alayım diye araştırırken tavsiye üzerine almış bulundum. zor beklerken bu da sorulur mu dediğim sorularla karşılaştım. 'soruları beni zorlasın' diyenlere tavsiye edilmez. bilginize.
şöyle en kazıgından kpss seti arıyordum ki bir arkadaş bunu önerdi . az biraz okudum da pek de öyle degil sanki genel olarak.
ki bizim tüm ders kitapları da bu yayınlardan çıktıgı için ne biliyim hani iyidir diyodum kpss si.yanılmışım anlaşılan.
Tamamen kapitalist bir sistemle işleyişini sürdüren kurum . Bursa görükle şubesinde eğitimden çok kar gütme amacı ön planda. Yayın olarakta soruları belli bir kaliteye ulaşmış denemez . Program aksaklıkları ve yönetimdeki sıkıntılar hayli fazla . Ücret konusunda da öğrenciler arası adaletsizlik hat safhada .

Bu kadar mı vasat dediğinizi şimdiden duyar gibiyim . Yalnız tek bir iyi yönü var ki en önemlisi de bu yani hocaları. Hakikaten seçilmiş hocalara sahip ve sırf bunun için tercih edilen bi dershane . Evet ben de tercihimi hocalardan yana kullananlardanım efendim .
Bursa fomara şubesi iyidir. Ankara'yı bilemedim.
internet sitesinden yapılan alışverişleri 10 günde gönderen yayın evi ayrıca. pişmanım. hemde çok.
Yaprak testleri ve denemeleri kaliteli değil.
Kitaplarını pahalıya satan firma.
Dgs sınavı soru bankası bakımından kalitelidir. Tasarı yayınları başta olmak üzere pegem'de güzeldir. Tavsiye edilir. 2017 senesine kadar iyiydi. Günceli nasıl bilmiyorum.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar