bugün

Asıl başlık ; aynı şarkıyı pc den açmayıp youtube dan açan adam

internet paketi sınırsız olan ve çok üşengeç olan adamdır. zira masaüstünü açıp dinlemek istediği şarkıya tıklamak yerine , youtube a girip hazıra konar bu kardeşimiz. paranın tüm imkanlarından yararlanan güzide insandır.
bilgisayarında müzik bulundurmayan adamdır. kadın da olabilir. ne bileyim, başka bir şeyde olabilir. o değil de uzaylılar var mı hafız ya?
benimdir efendim.
evet bilgisayarımdaki tek şarkı ilk aldığımdan beri bulununan örnek şarkı. geri kalan her şey için: youtube.
kotasına güvenen internet kullanıcısıdır.
ayrıca youtube hesabı olması da muhtemeldir.
artık itiraf etmenin vakti geldi, evet benim!
dinlemek istediği şarkıları, okulun (24 saat okulda mısın demeyin yurt okulun yanında) bütün siteleri engellemesi sebebiyle indiremeyen, internet hızı da fena olmadığı için "amaaan ne uğraşıcam ya" diyip, youtube'da playlistini oluşturmuş kişidir. çok da iyi yapıyordur, çok da iyi güzel yapıyordur.
youtube gibi hemen her istenilen şarkıyı bünyesinde bulunduran siteler varken şarkı indirmekle ve bilgisayarını gereksiz yere işgal etmekle vakit harcamayacak olan insandır.
pc'den açmadığına göre youtube'u playstation'dan açan adamdır.
telif haklarına saygılı bir birey olabilir. yasal olmayan yollardan indirip kendini suç işlemiş, kul hakkına girmiş hissetmek istemediği için yasal yasal bi güzel youtube dan açar dinler. *
eve gelen arkadaşdır o. "nerede olduğunu anlayana kadar..." dediğindendir.
sınırsız kotaya sahip insandır.4 gblık kotayla dinlesinde görelim.
aynı zamanda klibede göz atmak isteyen adamdır. iyi insandır.
ülkesinde internette şarkı indirme cezası olan adamdır.
external harddisk'i takana kadar youtube'u açmayı daha kolay bulan bireydir.
(bkz: kotasız internetin gücü)
ay sonunda faturayı görünce gözleri yerinden fırlayacak adamdır. yazıktır.
Bilgisayarla yeni tanışmaktadır.
Youtube olayını bir yerde görmüş ve taklit etmektedir.
Bilgisayar alanında kendisini geliştirebileceğine kendisi de inanmamaktadır
Genelde bu tiplerin yaşı büyüktür.
bilgisayarında müzik bulundurmayı gereksiz bulan şahıstır. ayrıca bu şekilde klip izleme fırsatı da bulabilmektedir.
(bkz: Beni tanıdılar sen kaç)
Yapıyorum da kimse için değil ki kendim için yapıyorum.
Müziği dinleyecek olan benim.. internetiniz kotasız ise sizde yapın kötü bir durum yok ortada. Tabi haxball oynarken ping artar o ayrı mesele.

Ama youtube benim için daha iyi oluyor. Bir şarkı bitince yandaki diğer şarkılara bakma avantajı var o çok işime yarıyor ve yardımcım oluyor. Öbür türlü bilgisayara müzik indirmek durumunda kalıp hep aynı şarkıları dinlemek ruh bunaltıcı bir hal alıyor.
sınırsız internetin tadını çıkarıyordur...
sınırsız internetiyle artistik yapan adamdır.
video'sunu izlemek istemesi veya kıro olması muhtemeldir.
youtube'un ne için var olduğunun farkında olan adamdır.
pc sahibi olmayan adamdır.
fizy'den bi haber olmaktır.
+bilgisayarında müzik bulundurmayan kişidir.
+aradığı müziğin bilgisayarında olmayan kişidir.
+yeni kotasız internet almış olup, büyük bir hevesle onu denemeye çalışan kişidir.
+müziği klibiyle birlikte dinlemekten hoşlanan kişidir.
bunun gibi sebeplerle uzatılabilir.
bi de bunun iphone 4 ü olup nasıl şarkı yüklendiğini bilmediğinden youtube açıp şarkı dinleyen kız hali vardır,öyleki onu sadece mesajlaşmak için kullanabiliyordur.