bugün

Pazartesi'yi haftanın ilk iş günü olması nedeniyle daha da bir candan sevmek'tir. Biraz da polyanna kokan hareket'tir.
buyuk ihtimalle zenginler yada butun dersleri bos olan ogrenciler.
işsizlerin üye olacağı dernektir.
sevdiği kızı ancak okulda görebilen şanssız öğrencilerin başı çekeceği oluşumdur.
haftanin 5 günü çalişan biri olarak çokta sevdiğim, üyesi olduğum bir dernektir. ayrica (bkz: cuma gününden sonra iki gün yatişa geçenler derneği) ne de üyeyimdir.
ilk sırada yer alırım seviyorum pazartesiyi.
ertesi gün kafayı bulmuş kişilerdir.
sigarayı bırakışımın 30. günü ve spora başladığımın 6. gününü işaret eder. severim. *
evet ben, seviyorum ama nedenini bilmiyorum. pazar gununden cok cok daha fazla seviyorum. cumayla birlikte en sevdigim iki gunden biridir.
maaş günü pazartesine rastlamış insan evladıdır o.
yabancı dizi izleyenlerin üye olacağı dernektir. zira yabancı diziler genellikle pazar akşamı çıkar ve bize de pazartesi altyazısıyla beraber izlemek düşer. hele bir de o diziyi çok seviyorsanız iple çekersiniz pazartesiyi.
(bkz: game of thrones)
(bkz: the walking dead)
(bkz: izninizle eksiliyorum beyler)
dershane öğretmenlerinin üye olduğu dernektir.
ya insan seviyorsa ya da aşıksa?
"kümes hayvanlarını koruma ve yaşatma derneği"nin üyelerinin horoz dövüştürürken yakalandığını hesaba katarsak, üye olabileceğim dernektir.
pazartesiyi seven insanlardanım...
pazardan daha sevimli olduğu kesindir.bu yüzden üye olunabilir dernektir.
leyla ile mecnun ve the walking dead izleyicileridir.
Muhtemel pazartesi dersi olmayan topluluktur.
doğal olarak pazartesi sendromundan etkilenmeyenlerin üye oldukları dernektir.
Öyle bir dernek olsa yakarlar.
pazartesiye biraz daha sempati duymamı sağlayabileceğini ümid ettiğim dernektir.
kuvvetle muhtemel emeklilerden olaşagelmiş bir dernek(dir).
leyla ile mecnun dizisinden dolayı son bir kaç yıldır pazartesiyle yıldızımız barıştı.
Pazartesi tatil olan ülkede kurulacak olan dernektir.