bugün

Günaydın yurdumun umutsuz insanları.
an itibariyle devlet memurlarının yaşadığı ve atlatmak için ekşide takıldığı kanserden bir tık daha zor beyaz yaka hastalığı.
beş dakka daha uplayan çıkmasa kendimi bu sendromun kollarında yapa yalnız hissedecektim. az kalsın zengin piçler diye yardırıyordum. özür dilerim.
neyse ki biri elini taşın altına koydu.
is yerine 4 saatlik uykuyla giden adam icin daha da bi zor oluyor. allahtan arada vakit bulup kestiriyoruz. 15 er dakika uyuyup alarmla uyaniyor, bu sekilde 2 saate tamamliyoruz. tabi bi de evde iftara kadar uyku kacinilmaz..
An itibariyle başlamıştır.
ricky gervais in de isabetle belirttiği gibi, "remember, mondays are fine. it's your life that sucks.
Etkisini hafif hafif göstermeye başlayan sendrom.
Sırf bu yüzden işten ayrılacağım sendrom. iki adım ileri bir adım geri, yarım saatlik yolu bir buçuk saatte geldim sabah.
Şuan yaşamakta olduğum durumdur. istemiyorum, işe gitmek istemiyorum.
adami patates eder. 1.5 gun yat, sonra sekiz bucukta kalk! yetmez oyar icini kumpir gibi, ne varsa doldurur. isler ters gider, melek gibi musterinin killik yapacagi tutar, musterinin mutfakcisi yillik izne cikar kahvesiz kaliriz, sigara biter en yakin bufe 1 km'dedir.

zordur azizim, zordur atlatmasi.
pazartesi sabahı işe geliş saatinin 2 saat ileri alınması ile yumuşak bir geçiş sağlanabilecek sendromdur.

Not: daha sağlıklı performans alınabilmesi için tüm işverenlere duyurulur
kendi işim olduğundan dolayi istedigim saatte gidiyorum. zengin olmak güzel birşey.
Yazları sıkıntı yok da çok az kaldı.
Bi de üzerine hastaysan hiç çekilmeyen sendromdur.
Benim haftada iki gün tatilim var. Bunu neden cumartesi ve pazar kullanmak zorundayım ki. Istedigim gun kullansam pazartesi sendromu diye bişey kalmayacak. Yetkililere duyurulur. En azından memurlar için haftalık tatillerini istedigi gün kullanmalari konusunda bir çalışma yapılabilir.
pazar günü saat 17:00 sularında başlayıp, pazartesi günü saat 17:00 sularında biten 24 saatlik süreçtir.
bana işlemeyendir.
Bugün pazartesi mi lan? Yıkıldım.
iki haftalık iznimin sonlanması, işe gelir gelmez önüme konan 4 günlük dosyanın yükü ve ankara'nın akıl almaz bir şekilde birden soğumuş olması nedeniyle yılın zirvesini gören sendrom. cımbızla çeksinler içimden, söküp alsınlar da kurtuluvereyim yoksa sekizinci kattan kendimi boşluğa bırakma isteğim gittikçe artacak!
Yine hatırlattınız günün pazartesi olduğunu canım zaten sıkkın intahara teşebbüs edicem bak dikkatinizi çekerim sadece teşebbüs biz daha ölmeyiz.
sabahın köründe kalkıp işe gitmek kadar b*ktan bişey yok.
erkenden kalkıp işe gidiyorsanız ya da erkenden okula gidecekseniz olması muhtemeldir.pazar mahmurluğu üstünüzden çıkmamıştır.
şununla atılandır.

http://onedio.com/haber/a...motivasyon-sozleri-570517
güzel angaramda pazartesileri bi ayrı güzeldir.

hiç bir şekilde sendrom yapmaz ki memuruna.
işini sevmeyene vardır bu sendrom . sen hiç hayatında aşkla yapılan işte pazartesi sendromu diye sikik bişey duydun mu?
güncel Önemli Başlıklar