bugün

direk cuma gününe doğru Next-next-next-next yapmak istiyorum.
patronu görünce zirveye çıkar.
Geleceğe çalışıyoruz. Gelecekte yine geleceğe çalışacağız. Sonra, şimdiyi yaşayamadan ölmüşüz.
Başlangıcın ve sorumluluğunun verdiği huzursuzluktur.
Ne kadar kendinizi hazırlasanız da hiçbir zaman tsunami misali yıkıcı etkisinden kurtulamazsınız.
cumadan işimi bitirip pazartesiyi beklediğim için bende olmayan sendromdur.

allah herkesin gönlüne göre versin ne diyim.
pazar gününün sıkıcı geçmesinin ardından yaşanılan sendromdur.bir işe başlamak zordur.bu yüzden de haftaya başlamanın zor olduğu durumdur.
ağlamaklı falan oluyorum.
ilk defa pazartesi görmüş gibi davranmayın. daha önce de oldu, sendroma gerek yok.
hangi günde olduğunu unutan vardiya çalışanına ifade etmeyen birşey .
kendinizi pazartesi yerine koyun. Evet empati yapın biraz arkadaşlar. Gaza geldim biraz daha saçmalayım bari.

Günahsız ve tamamen kendi halinde olan pazartesiye böyle tavır yapmak, surat asmak yakışıyor mu? Pazartesi gibi olsanız, kimse sizi sevmese hoş olur muydu? Olmazdı elbette. O yüzden biraz delikanlı olun elini sıkın iki çift güzel laf edin, ayıptır. Sonuçta o da kendi görevini yerine getiriyor. "ne yapalım abi vazifemiz bu kusura bakma" diye gözlerinin içine bakıyor. Öpüşün barışın pazartesiyle..
saat 11 itibariyle ilk eşik atlatılmıştır.
kalan saatler kaygı vermeye devam etmektedir.
5 olsada evlerimize dağılsak lan.
Berbat bir durumdur, insanı yaşamdan soğutabilir.
3 haftadır yoktur. bir dahada olmaz umarım.
görsel
işsiz olup pazartesi icra dosyasına ödemesi olan adamın sendromu yanında hiçtir.
Thanks God it's Monday.
Evet.
Enrty burda?
Sendromu yaşayan tüm yazar dostlara bangles'dan gelsin.

It's just another manic monday.

https://www.youtube.com/watch?v=lAZgLcK5LzI
iyi bakın lan, fakirlik sendromudur o. Zenginlerde bulunmaz.
erken kalkma fobisi.
ali baba ile sendromun üstüne üstüne giyorum, http://www.youtube.com/watch?v=1MXm8Njl0SI

sendrom mendrom yoktur, hepsi şehir efsanesidir.
Pazar aksami bi ic sikintisi seklinde baslar. Gözler cuzdanini caldirmis gibi uzaklara derin derin bakmaya baslar. Onemsenilmesse pazartesi oglen gecer.
bendeki etkisi pazartesi başlayıp cuma gününe kadar devam etmektedir.
işe gitmeyerek daha girmeden atlatmış olduğum sendrom. *
Kendi işini yapan insanların gram hissetmediği sendrom.