bugün

zorlu bir hafta gecirmissin, guzelim pazar kahvaltisi sonrasinda almissin puronu kahveni sozluge girmissin; karsinda irkci, pkk, teror turevli basliklar ve iclerinde seref yoksunu parali troller. oldu mu simdi he amk? hic yakisti mi bu tabloya? am got memeye kizardik, aratir oldunuz lan.

pazar pazar yapani elime gecirirsem s... ehem. seklindeki serzenisin kaynagi olaylardir.
Ders çalışmak zorunda olmak, ders arasında sosyal medyada gezinirken eş dostun tatil fotoğraflarını görmektir.
kahrolası magazin haberlerinde denizde birbirini siken sonradan görmelerin fotoğraflarını görmek ve olmayan adalet ve insan onuruna küfretmek..
Zorla ekmek almaya yollanmak.
Kahvaltı.

Ya sevmiyorum kahvaltıyı, her sabah kahvaltı yapmaya zorlanıyorum. Özellikle pazar sabahları bu baskı bariz artıyor.
Üst kata taşınan insanlar.

Orospu çocukları önceki mekanınız mağara mıydı? Ne yapıyorsunuz siz öyle.
günün pazar olduğundan haberi olmamaktır.
Babanin seni bazi seylere zorlamasi. Yapmayinca da seni sokaga atarim, elindeki telefonu alirim gibi salak tehditlerde bulunmasi.
işe gelmek. yatağımda serin serin yatmak varken oturmuş hesap yapıyorum. pazar sabahı kovboy filmi izleyen baba olamamaktan korkuyorum sözlük.
Az önce teyit edildi. istanbul için sıcak hava.
sabahın erken saatinde telefon ile aranıp "hadi hede hödö yapmaya gideeeliiimmm" diyen bi tiple konuşmak zorunda kalmak. uyuyorum ben... kapat telefonu.. kapat...
Arap müşterilerdir.
yalnızlık.
koşu yapmam gerekiyor. (15km) hiç sevmiyorum.

genellemek gerekirse uyumak varken farklı bir şey yapmak.
Komşunun evi tadilat yapması.
Çıkan her matkap Sesinde bir günah biriktirirsin.
çalışmak. (şu an gidiyorum.)
(bkz: Başlık entry ve nick uyumu)
yataktan erken kalkıp, işe gitmek.
Uyanıp saatin 8 olduğunu görmek. Kalk kahvaltı hazır denmesi. Bir rahat bırakın işe gidiyorum sanki.
görsel

Sabahattin önkibarı izlemektir. Adam an itibariyle kemal kılıçdaroğlu ve kurmaylarını yerden yere vuruyor haklı olarak.

Aleviye bu ülkede alevilerden başka kimse oy vermez chp nin oyu %23 te sabittir. Kk bir fetö projesidir. Akp nin ekmeğine yağ sürüyor diyor. Çok haklı bence.
tv deki siyasi söylemler.
ders çalışmak zorunda olmak. tam işkence
Uzun zaman sonra gelinen istanbulda; yağmurlu ve kapalı bir havaya maruz kalmak.
3 haftadir dinmeyen yagmur. kuraklik var diyeni tufekle vurcam bu sene toprak suya doydu lan. Gokyuzunun gotu delindi.
Tasiniyor olmak.