bugün

evinizin arka bahçesindeki çimleri biçmek.

+ah john, misafirler neredeyse gelir babana ardiyeden barbekümüzü çıkarması için yardım etmelisin tatlım.
ayaklarınızı uzatın bir güzel dinlenin.
Güzel maçlar var. Alın 7-8 bira keyif yapın.
(bkz: hiç bir şey)
en güzel aktivitedir. otur çaya kahveye düş. entry gir, müzik dinle. ah bi de şu dünya kupası elemeleri olmasaydı da bi yandan da avrupa liglerini izleseydim barbarlar gibi ama olmadı.
duş alın
kahvaltı-çamaşır-haber okumak şeklinde devam ediyor.
Alışveriş, son ana bırakılan işler, kitap okumak, burada boş boş zaman geçirmek veya dinlenmek vs vs.
Güzel bir kahvaltı, temizlik, sahile gitmek, biraz yürüyüş, öğle uykusu, netflix, pazartesiye hazırlık olabilir.
netflix ten film ve dizi izlenebilir steamden oyun oynanabilir youtubde video izlenebilir instagramda takılınıabilir.
Film izlemek.
bütün gün uyunabilir bildiğim en iyi aktivite bu.
günün tamamı özeleştiri ve derinlere ayrılan aktiviteler ile dolu
Uyumak uyumak uyumak sonra dışarı çıkmak.
Sevgilisi olmayanların yemek yaptım kafayı dağıttım diyerek avunduğu gündür asdf.
Evde netflix.
Mangal yakılabilir mesela. Toplayıp şöyle eşi dostu, on numara muhabbet döner. Hee baktınız fazla kişi yok o vakitte arabayla çıkılır bir köy kahvaltısı neyin yapılır.
Yemek tarifi sitelerinde fink atıp, kafayı boşaltma seansları yapmak en şaaane aktivitedir.

Profiterol yaptım iyi mi, kendime sarılıp öpesim var!
Canım bennnn!
görsel
Film izlemek. Kitap okumak.
Eş dostla piknikte buluşmak...
don paça camış gibi yatmak.
Temizlik, ütü.
Saymakla bitmez, Uçsuz bucaksız seçeneklerin günüdür.
Meselâ,
Biraz uzunca bir yatak keyfi. Başucunda duran kitabı yatakta okumak, maillerine bakmak, sözlüğe girmek, ne var ne yok diye göz gezdirmek başlıklara... yeniden yorganın altına kayıvermek, gözleri yummak, belki hayâl kurmak...

Özenli bir kahvaltı, şöyle patates kızartmalı, krepli, biberiye, kekik, pul biber ve zeytinyağıyla lezzetlendirilmiş domates tabağı, en çıtırından ekmek.

Sessiz ve huzurlu bir yürüyüş, kendinizle başbaşa, bisiklet de olur. Hem de şahane olur.

Ilık bir Duş, köpüklü köpüklü, mis kokulusundan. Ardından Güzel bir film, en rahat koltuğa gömülerek, sehpada atıştırmalıklar.

Dostlarla kahve içme zamanı. En köpüklüsünden, en içteninden, bol gülümsemeli, òzlemli bir kahve...

Biraz alışveriş. Yeni kitaplar, yeni çıkan albümler. Onlara göz atmadan olmaz...

Pazar iyidir. Detokstur. Candır.
Pazartesi sendromundan bir önceki kutlu gündür.
herkes ne yapacağını çok iyi bildiğinden boş geçilecek başlıktır.
ilk entry de yazdığı gibi benim de yapacağım bugün direksiyon sınavıma girmek. Başarılar dileyin arkadaşlar lütfen.

Ha sınavdan sonra dışarıda bi kahve içebilirim yada evde kek falan yapıp arkadaşımı da çağırabilirim. Sınavı geçip geçmememe bağlı herşey.
Üç beş saat sonra uçağınız varsa elbette çanta yapmak. Hatta: Yanıma ne alsam ne almasam diye kafa kaşıyarak çanta yapmak.