bugün

sözlükten tanıdığı yazarlar ile sevişmek isteyen organizatörün yapacağı zirve..

yapıldığı taktirde sözlük zirvelerinde bir çağı kapatıp yeni ve harika bir çağ açmış olur..
şimdilik toplum bunu kaldırmayacağından dolayı gizli gizli yapılan zirveler silsilesinin bir ayağıdır. üç haftada bir pazar bizim evde toplanıp çılgınlar gibi sevişiyor olduğumuzdan dolayı bazı yazarların saldırısına uğrayacağım açıktır. lakin bu 'herkese abazan diyen abazan nesil' ortama davet edildiği takdirde zil takıp oynayacaktır. burası kesin.

lost control & cemsbg ortak yapımı olan zirvedir.

zirve mekanı olarak cemsbg'nin dedesinden yadigar büyükada'daki malikanesi uygun görülmüştür. malikane 3 katlı olup, 23 oda, 1 fin hamamı, 3 ebeveyn banyosu, ikisi alaturka olmak üzere dört tuvalet, 2 mutfak, 3 balkon barındırmaktadır. malikanenin 2 bahçesi vardır. biri denize nazır arka bahçe, bir diğeri de sapık hasan amcaya nazır ön bahçe. arka bahçede 4 barbekü kurulacak, 12 hamak hazır bulundurulacaktır.

katılacak arkadaşları ciddiyete davet etmekteyiz. sözlük ortamında kimsenin adı çıkmaması için nickler gizli tutulacak. organizatörler tarafından herkese bir takma isim verilecektir. örnekse; rocco, peter, slyvia, nicole smith...

moderatör onayı aldığı takdirde çok ses getirecek zirvedir. katılımın yükek olacağı tahmin ediLmektedir.

Loading... please wait.

katılmak isteyenlerin lost control veya cemsbg'ye mesaj atması gerekmektedir.

önemli not: başlık başıma kaldı. sağlık olsun. diğer entryLerimi de topLadım bu entry'ye. haydi hep birlikte pazar günü sevişmeye.

önemli not 2: başlık başımdan kalktı. *
devamı gelecek zirvedir.

(bkz: dokuz ay sonra görürsün sen zirvesi)
(bkz: pazar sevişgenleri)
muhtemelen sadece erkeklerin katılacağı zirvedir.
(bkz: grup yapmak)
(bkz: seks yumağı haline gelmek)

>ohh ah ohh uhh kim soktuysa çıkarsın
<ulaaa erkekmiş. (gözü o kadar dönmüştü ki, karşısındakini onun nickinden dolayı kız sanması bu ilişkiye giriş için yeterliydi)
hiç bir bayan arkadaşın uğramıyacağı zirvedir. erkek erkeğe nereye kadar orası da ayrı bir sorunsal tabi.
daha zirve yapılmadan "erkek erkeğe kötü olur", "ibne miyiz lan biz?" tarzı serzenişlerin olduğu zirve.. hele bir durun lan organizatör evine sevişmeye çağırdıysa ve bir grup olayı sözkonusu ise elbet birkaç hatun olacaktır.. ecnebi de olsa kesin vardır.. umarım.. *
(bkz: zirvelerin zirvesi)
(bkz: okey zirve)
organizatörün evinin çok geniş olduğu tahmin edilen zirve. deniz de görüyordur kesin.
katılanların aralarında para toplayıp 3-5 adet rrspu çağıracağı zirve. hem parayla hem sırayla zirvesi..
durex sponsorluğunda gerçekleşecek zirve.
mesaj atılıp katılmak istenilen zirve. ancak damsız alınmıyormuş. lan göt damım olsa senin evine mi kaldım? neyse efendim zorlamayın kendinizi tutmaz bu zirve herkes yiyeceğini yanında getiriyormuş.
adam başı 100 avro ile aksarayda yapacağım zirve. otel parası kullanıcıya aittir. kullanıcı hataları garanti kapsamında değildir.
hangi şehirde yapıldığı merak edilen zirvedir. eğer izmir'deyse 3-5 kız arkadaş alıp gelebilme ihtimalim vardır. ama sözlük yazarı olmayan "taş gibi hatun olsa" dahi katılamaz diyorsanız* siz ibnesiniz. yemişim sözlüğünü, meme diyorum bacak diyorum ben size.
(bkz: sozluk fuck fest)
(bkz: dostum zirve dedin kirve çıktı)
katılım ücreti merak edilen zirvedir.

ayrıca katılım için gerekli fiziksel ön koşullar var mıdır? yaş, boy, kilo, uzunluk, kalınlık, işlev gibi. varsa eğer bu bilgileri kime bildirmeliyiz? abartı bilgi verenler nasıl tespit edilecek? kimi skecez? halk aydınlanmayı bekliyor.
katılım ücreti 400 ytl olan zirvedir. indirimli fiyattır bu ayrıca. (türkiye keraneciler federasyonu ile görüştük)

ayrıca katılım için gerekli fiziksel ön koşullar şunlardır;

boy: bi boy sınırlaması yok ama 1.50 iseniz tabure vermeyiz.
kilo: yatakları göçertecek derecede olmadıkça sorun yok.
uzunluk, kalınlık, işlev: o konuda sizlere güveniyoruz.
partnerler: partnerlerin tamamı türk tür. yerli malı yurdun malı herkes onu kullanmalı di mi?
halı saha maçı yapıp sonrasında eve gitsek daha da iğrençleşebiliriz bence. ne dersiniz?
ev sahipliğini üstlendiğim zirvedir.

(bkz: sözlükteki arap asıllı yazarlar)* *