bugün

"bu meydan kanlı meydan" şarkısı eşliğinde halay çekerken değil, vatan için, ekmeği için, çocuğu için görev başındayken şehit olmuştur.

allah rahmet eylesin.
Bir sürü gencimiz hayatını kaybetti. Polis kardeslerimiz ekmek parası uğruna gitti cennete. Allah hepsine rahmet eylesin.

Burada yazılanları okudum. Sorulmasi gereken tek soru şu.

Turkiyenin başkenti ankara'da kim yapabilir bu saldırıyı? Hemde mitingin olacağı bilindiği halde. Iki ucu boklu değnek. Allah sonumuzu hayır etsin
pkk lı eniklerin ölümünü "sivilller ölüyor" diye lanse eden köpek soylarının göbek atmasına neden olandır.
allahın rahmeti şehit polislerimizin üzerinde olsun.

orda geberen pkk lı şovenistlerin, kendini patlatan pkk lı ibnenin 1 gram önemi yok. 1 milyon tanesi 1 tane polisimizin tırnağı etmez.
içimiz yanıyor. Tinleri şad, yerleri uçmağ olsun. Tanrı güvenlik güçlerimizi teröristler ve teröristsevici güruhun şerrinden korusun.

Vatan için, görev başında ulaşabilecekleri en yüce mertebeye ulaşmışlardır.
Vatandaşla birlikte ölen masumlardan 2 tanesi.
şehit polislerimize allahtan rahmet, yakınlarına başsağlığı dilerim.
sivili terörist ilan etmek, polisi kahraman ilan etmek, sonra birden polise üzülünmediği kararına varmak, hatta sevinildiği kararına varmak. sonra "hmm bak polise kimse üzülmedi herkes hdp'ye üzüldü" diye bir çıkarım yapmak.

düşünüyorum da çok acı çekiyor olmalısınız lan. baya şizofreni bu yani. kendi kendine varsayımlar ortaya atıp onlara inanıp yine kendi kendine drama yaratmak. karşı tarafı da kendi sanrılarınızla suçlamak ya da yargılamak.

hiç mi protein almıyorsunuz aga. hücreleriniz mi bölünmüyor, beyin hastalığınız mı var nedir bilmiyorum ama şifa diliyorum. her insan zeki olacak diye bir kaide yok.

bir yanda ölenlerle dalga geçenler cirit atıyor. sen burada kendince dram kasmaya çalışıyorsun. ya yemezler yani şimdi amk.
Ölenlere sevinenleri sahneye alalım. Ulan ölenlerin hepsi bizim insanımız.Polis,vatandaş, akpli,mhpli,chpli,hdpli fark etmez.
pek yakindir bu patlamalar bu iki polisimizin üzerine yıkılır.

yada gercekten polis miydiler yoksa kurulan tuzağa kılıf mı?

Ankara'daki patlamada DiSK Genel Sekreteri Arzu Çerkezoğlu "Doğrudan polis tarafından yapılan bir saldırıdır bu, çok açık" dedi
şehitlerimizin ailesine sabır diliyorum.

ne kadar yapmacık değil mi? sabır diliyorum... oysa onlar için hayat eskisi gibi olamayacaktır.
başımız sağolsun. sevenlerine sabır diliyorum.

ölen siviller kadar ölen polisler de bizim kardeşimiz, komşumuz arkadaşımız.

daha önce birçok entryde polisleri sevmediğimi yazdım. halen de sevmem. ama birçok polis arkadaşım var. onları evinde ailesiyle ziyaret ettiğimde içlerinden bir canavar çıkmadığını biliyorum.

ikiyüzlü olmamak için empatimi kaybetmemeye çalışıyorum. bir bombanın patlaması ne ölen polisin ne de ölen sivilin suçu. o halde ikisine de üzülmek insan olmanın gereği. birine üzülüp diğerine oh olsun demek, ne yazık ki bence ikiyüzlülük ve benim insan tanımıma uymuyor. siz de ayrım yapmayın. ülke sadece sizin sadece polislerin veya sadece benim değil. hepimizin.
Mekanları cennet olacak polislerdir. Vadeleri yetmiştir. Ama böyle de ölünmez ki.
er kişidirler şahit kişilerdir. rahmet okumaya gerek yok.

"-onlara ölü demeyiniz! bilakis onlar diridirler." 2-154
--spoiler--

senin ağabeyinde bu mesleği seçmeseymiş.

--spoiler--

--spoiler--

polislik yan gelip yatma yeri değildir.

--spoiler--
olayı üzücü yapan tek detay.