bugün

patlak çıkan kızların çamura yatmalarıdır. öncelikli olarak erkeklere bok atarlar. eski çıktığım beni iğfal etti önde gelenlerindendir. maşallah.
Kapı kolu girdi.
içkiliydim lan içki içen biriyle sırf bu yüzden evlenmem içki her kötülüğün anası.
(bkz: bisiklet semeri)
Bekaret beyindedir.
genelde suçu başkalarına attıkları bahanelerdir. hiçbir şekilde onlar istememişlerdir, zorlanmışlar, taciz edilmişler, kandırılmışlardır.
görsel
Ya sorun karşıda ki kişinin bakire olup olmaması değil lakin gelip yok söyle kaza oldu yok söyle bisikletten düştüm derse is başka.
-aşkım bi gün kavga ederken diğer kız şiş çekti
+ ee sonra ne oldu
-sonra sen gel o şiş benim vajişime gir.
(bkz: Kandırıldım)

Olm çok manidar bak.

inanmayan taocu faşist dombili fetöcü olur.
benimkisi esnek sanırım.
- aşkım bakire misin ?

+ ya aşkım darbe günü ben de dışarıdaydım sen tank gel amıma gir.
Kimseyi ilgilendirmeyen bahanelerdir. işine gelmiyorsa muhatap olmazsın olur biter. Kendi kafanızdan da bişeyler uydurup durmayın yok patlak yok yalama diye. Namus bacak arasında ise sizin için lütfen siz önce kendinize sahip çıkın gerisinin onsan sonra konuşalım.
Zarım esnek.

Edit: bunu niye eksilersin aq. En garantiye yakın bahane işte. Esnek olmasa bile esnek diyebilir doktoru da ayarlar tamamdır. Aa dur lan. Esnek bahanesini yiyenler mi eksiledi acaba haahhaha. Patlak kızı vermişler bu salağlara.:)
Ülkede makaraya alınamayan tek konu.

Öyle bir durum hemen savunma mekanizmasını çalıştırmaya başlayanlar, etrafına saldıranlar falan. Ya tamam senin düşüncen senin bedenin ama bu kadar kasmayın bu konuyu ulan.

Bu arada bahaneler arasında bisiklet selesi, gidonu üst sıralardadır..

Bisiklet selesinin oranı 1.40 falandır yani öyle bahane düşünün.
(bkz: bisiklet sürerken içe kaçan koltuk)

(bkz: piknikte düşünce içe kaçan çalı)
Önemli olan beyni patlamasın. Bahane neymiş. Çatır çatır verdim diceksin. istiyorsa gelir istemiyorsaaa taa biyerine koy s. Olup gitsin.
Bunlardan en acısı da tecavuze ugradigini soylemesidir.
güldüren ucuz bahanelerdir. bu millet artık yutmaz bu oyunları. aynen.