bugün

patlak kasını tescıllı orospu olarak goren erkek dıye adlandırılan yaratıklardır.
oncelıkle bır kızı sevıyorsunuz daha cınsellıkle hıc ılgısı yokken bakıyorsun huyu guzel nıyetı ıyı otturmayı kalkmayı bılır sevıyorsunuz.
sonra bakıyorsunuz kı gencılıgnde ergenlık donemınde veya buyudugu halde bır hata yapmıs ve ılıskıye gırmıs neden oda baska bırını cok sevmıs yada ıcınde kotuluk varmıs oylesıne yapmıs. kadın vardır kadıncık vardır. hatta dınımızde hıkayesıde vardır bılen bılır benım hatrımda degıl bır hayat kadını neredeyse herkesle zevk ıcın para ıcın yatmıs bır kadın ınancla ıctenlıkle tevbeye geldıgınde Allah onu affedıp peygamber karısı yapmıstır. Allah boyle bırsey yaparken sız kımsınızde kımı nasıl yargılıyorsunuz. basıt ınsanlar bunu dusunenler bakın bana ınanın basıt ınsanlar ve Allah onlara hak ettıklerını verecektır bana ınanın cunku hor gorudgu basına gelmeden kımse gıtmeyecek bu dunyadan.

Ammmaa ne anlar bunu dıyen erkek mantıktan ne anlar zekadan ne anlar halden ıyılıkten hosluktan hatta laftan ben bosu bosuna yazdım bılıyorum cunku andaval oldugunda ınsan anlayamıyor bılıyorum. Allah ıslah etsın dıcemde bunu bıle hak etmeyen tıplersınız.
patlak erkekle de kafayı bozan müsvettelerin var olduğudur.

(bkz: gerdekte delik çıkan damada yapılacaklar)
Kadını patlatan erkeğinde patlak olduğunun bilincine varamayan zihniyet.
Bunu diyebilen insan musvettesi annesinin babasindan once kilometresinin sifir olmadigini bilse hayati ve annesine bakisi degisirdi gamsiz insanlarin baslarina birsey gelmeden atip tutmasindan baska birsey degildir bu.

Eger erkegin fitratinda bozulma olmamissa kiskanctir erkek. Kiskanir yalnizca kendisinin olsun ister sevdiginin. Daha once baska erkeklere bu derece yakinlasmis biri iste o kabul edilemez. Bunu kaldiramaz hicbir saglikli erkegin bunyesi. Fakat bu bir gunahtir. Kimse kimsenin gunahini bilmek istememeli. Eger bu boku yiyen sahis erkek yada kiz farketmez ikisi icinde aynidir rezilligin boyutu, gunahini saklar ve tevbe ederse allah i cok affedici bulacaktir.

Olay patlamasi veya 3 damla kan degildir. Olay tamamen kizin kocasindan once baska bir erkekle igrenc sekilde asiri yakinlasmasidir. Bunun haram olmadigi semavi din yok !! Toplumun her kesimince rezil bir is. Bu rezil iside anca rezil insanlar yapar. Kim karisinin boyle biri olmasini ister ?

Fakat istisnalar kaideyi bozmaz olaylar kisiden kisiye degisir. Bir erkek kendisine durust olan ve gercekten Yaptigina pisman oldugunu gordugu bakire olmayan bir kimseyle evlenebilir. Bu tamamen vicdan meselesi. Bazi surtuklerin yaptigi gibi diktirip bakireymis gibi evlenip aldatilinca "hic olmazsa bana ben seni baskalarinin altindan aldim diyemedi" demesi gibi durustluk olmayip defalarca zevk icin yapip yalan ve aldatma ile evlenilirse allah herkese layigini verecektir. Boyle surtuklerde daha once kocalarina evlenirken yaptiklari hakarete ugrayacaklardir.
Ben değilimdir.
Aşık olunca kalanının önemi yok.

Edit: bunu niye eksilediniz?
sanal dünyada "türk kadınına ağır hakaretin düğmesine basılmış durumdadır" kadınlarına orospu,, patlak, yırtık, delik gibi tabirlerle küçük düşürüp türk erkeğini kadınıyla vurulmaktadır.
yazık ki erkekleri hala uyuduğundan ve salak olduğundan görmüyorlar.
türk erkeğin dokunduğu kadın orospu, patlak dokunduğu kadın onursuzdur imasını görmezler.
dünyada bu zihniyetle yaşayan kendine pezevenk diyen erkek olur mu?
bizim kadınlarımıız orospudur. "dokunuyor ve patlatıp orospuya ceviriyoruz" diyen dünya üzerinde başka bir ülkenin erkeği var mı? salak olana gülünür.

düşünmezmisiniz bu düğmeye neden basıldı?
şişme balonu patlatan erkeği bile kıskanan kadınlar değillerdir.. bu kadar mı düştünüz lan yazık gerçekten.
şerefsiz, ciğersizlerdir. ayrıca bunlar kimse benim bacıma yan gözle bakmasın ben herkesin bacısının namusuna sarkayım kafasında insanlardır. bir kere patlak nedir lan? nasıl varoşça bir kelime..
Bu tür başlıklarla bekaretini kaybetmiş birini düşürmeye çalışan, patlak kadın çocuklarıdır. Yemeyin lan bu oltayı.
Bekaretini kaybetmiş ne lan?

Bu bekaret dediğin sonradan bulunabilen bişey mi?
(bkz: patlak kadınla kafayı bozan erkek müsvetteleri)