bugün

evet efendim...

bakire olmayan yani yüce allah'ın ona bahşederek; 'acaba o ince zarı deldirip aleks ferguson kenef dalgasından tadacak mı? yoksa emir ve yasaklarıma uyacak mı diye denemesi adına eklediği bekaretini iri kıyım kaslı bornovalı galerici kürt erkeğine mario mantarı başlı penisi vasıtasıyla kitlettiren bayanın bundan sonraki hayatında tövbekar olması için yapması gereken işlemlerden ikincisidir.

tabii ki ilk önce tövbe etmeli ve ak partinin kurduğu ve yücelttiği ülkemizde yaşama şerefine nail olduğu için şükretmeli. sonrasında ise 40 hamamda 40 tas su dökünüp günahlarından arınarak 40 gün boyunca (tavsiyem nefesi kuvvetli biri) tarafından bi deliğe tıkılarak karanlıkta 40 gece kaldıktan sonra başını örtüp dürüst ve ak partili gibi yaşayacağının üstüne yemin etmesidir.

bundan sonra biz tabii ki onu da kabul ederiz her ne kadar patlak ve kaslı kasıkların kalçasında patladığını düşünerek ailesinin ahlak ve şerefini iki paralık ettiğini düşünsekte.
çünkü biz her kesimi kucaklayan ak partili mütedeyyin tayfayız.

bakire olmayan dedim özür dilerim, başlığa sığmadı. kusura bakmayın ya da dininiz bilir ikisi de aynı şey zaten benim için.
patlatana da 40 sopa atılırsa durum eşitlenecektir.
o bayan hariç herkese 80 sopa vurulmalıdır.
faydalı bilgilerdir ama eksiktir.
hocam daha açık anlatır mısınız 40 tas suyu tam olarak neresine dökeceğiz?
Araplaşmış cahil milletimizden "sokun hortumu verin tazyikli suyu" demesini bile beklerdim.

"40 tas su" ile yine de merhametli davranılmış.
osmanlı'nın neden her yere hamam yaptığını açıklayan önerme.
ne kadar ironik bir yazı olduğunu düşünsem de, kullanılan tabirler hakaret niteliğinde.
O zaman sizin o pis pipilerinizi de temizlemek için belediye hortumu falan gerekir..
Kadına patlak diyerek bisiklet lastiği muamelesi yaparsan;sevişecek insan bulamaz damacanaya kerkinirsin abazan kardeş..zihniyetini siktiklerim
bir kadından kamyon lastiğinden söz eder gibi bahsedenlerin, kesin kuyruk acısı vardır.
40 hamam mı kaldı mk dedirtendir. 40 spa olsa hadi neyse.
görsel
Yetmedi mi kadınları aşağılamanız ? ilişki teklifinde bulunsa burun deliklerine kadar girmek istersiniz ama! Gerçekten hemcinsim biri açtıysa bu başlığı hemcinslerimden tekrar nefret ettim.He karşı cinsten biri açtıysa onunda mantığını, düşüncesini ve beynini samanlıkta sikeyim.
vardır bir inceliği dedirten söz. ne anlatılmak isteniyor acaba?
neden cinsel ilişki kirletiyor mu? cevap evet ise neden kadın patlak oluyor, 40 kere yıkanıp paklanıyor da erkeğe aynı şey uygulanmıyor?

bu bildiğiniz cinsiyetçiliktir, kadın düşmanlığıdır.

bu yazılanlar "adamlar bir nickin arkasına saklanıp yazıyor" diyerek basite indirgenmemeli. olay bu kadar basit değil. bunlar gibiler sokaklarda kadın tekmeliyor, eşlerini, kızkardeşlerini öldürüyorlar. bu dil, bu zihniyet çok ama çok tehlikeli.
Böyle şeyler saçmadır ve çoğu çıkar amaçlı hurafe hadislerdir.

ibnenin birine karısı vermez. Pat bir hadis uydurur.

+ Erkek yanasipta karısı arkasını dönerse kadın ateslerden kurtulamaz.

+ Yine gotun birisi dul veya artiriyorum fahise bir kadına aşık olur. 40 tas su dokersen temizlenir der ve kadını alır.

Bunlar sapik yeminle. Amdaki zarla 40 tas suyun ne alakası var diyede kimse soru sormaz.

Bak yine çok sinirlendim.