yoktur kendimizi kandırmayalım şimdi durduk yere.
patateste bulunan yüksek dozdaki şeker oranından dolayı sevmeyen sağlığını düşünen insandır. yıl olmuş 2021 hala pis yağda kızaran patates kızartması yiyen tipler var. yazık..
sevmemesi normaldır.

aşırı sağlıksız bir yiyecek olduğu için tercih etmiyorum.
sevip te yapamayan insan gibi.
Üzerinde yaz domatesinden yapılmış bi sos olan patates kızartmasını beğenmemek için tat alma duyusunu kaybetmiş olmak lazım sanırım. corona testi yaptırın bi.
Yani zevk meselesi bir şey diyemem diyeceğim fakat sonra aklıma aydemir akbaş'ın boşuna yaşıyorsun götünü kaşıyorsun repliği geliyor.

Sevilmez mi ya.
Benim bu.

Fakir ve varoş ve tiki ergenlerin yediği son derece zararlı şeyi sevmek zorunda mıyım

Bunu bana dayatan bir arkadaşım vardı sırf bu yüzden bir bahane bulup arkadaşlığımı kestim onunla.
Artik sevmiyorum.
hayatımda hiç karşılaşmadığım insan.

sadece "kızartma yemiyorum" diye reddedildiğine şahit oldum, ama patates kızarması sevmediğini söyleyen kimse ile karşılaşmadım.

global olarak sevilen bir atıştırmalık sanırım.
benim arkadaşım bu. benimse patates en sevdiğim şey falan olabilir, aşırı yemek ayırt eden biri olarak birilerinin bir şeyi sevmemesini yadırgamam ama patates kızartması çok acayip geliyor gerçekten.
hayatımda hiç duyup görmediğim insan.
lezzeti kaçırmış olan insandır. özellikle pazar kahvaltısında çok güzel gidiyor.
ben severim ama iyi bir püre daha iyi gibi ne bileyim.
insan değildir.
diyettedir. biraz önce kızarttığım patatesi reddeden sevgilimin aklına şaşarım. Böyle güzel bir yemek yenmez mi hiç?
(bkz: yağ çekmiş patates kızartması)
en boktan duyguların insanıdır. insan bile değildir lan bu göttür. patates kızartması olm bu yenir yenir. mayonezi de sıcaksın pprrttttt ohh mis.
ot gelmiş ot gidecektir.
en azindan patates kizartmasinin kahvaltinizi susledigi bi sofrada, sevilen insandir. Niye? Cunku butun kizartma size kaliyor.
yaşama küsmüş insandır. patates kızartmasını sevmeyen insan muhtemelen ketçap ve mayonezide sevmiyordur ki bu durumun vahim olduğunun göstergesidir.
hayattan tad alamayan insancıktır.
o kişi benim galiba. evet evet benim. senelerce validenin kanser gibi sebeplerden ötürü uzak tutmaya çalıştığı bu muhteşem lezzete öğrenci evi hayatınca doydum ve bıktım. ama hala tavsiye ederim bıkana kadar vazgeçmeyin.
20.kata çıksın kendini camdan aşağıya atsın.
sevmesin kimse bana kalsın bütün patatesler nihaa.**
curly fries yemiş insandır.
curly fries sadece bir patates kızartması değil, yaşam biçimidir.
curly fries candır.