bugün

kim ne derse desin insanın içini körelten mağarada interneti nasıl bulmuş dedirten k*rt yazar.
Olduğu gibi yazar.
insanları köylü diye adlandırıp aşağılayacak zihniyetlere karşı hep böyle dursun.
insanlar etnik kökenlerini kendileri seçemezler ve insanları seçemedikleri kriterler üzerinden değerlendirmek ancak basit bir insanın yapabileceği harekettir. insanlar ikiye ayrılır iyi insanlar ve kötü insanlar. kendisine sırf kürt olduğu için ağır yorumlarda bulunan arkadaşlara sormak lazım hakkari nin bir köyünde dünyaya gelseydiniz kürt bir anne babaya sahip olsaydınız bu durumun eleştirilmesi durumunda ne hissederdiniz eleştirileri yapan yazar arkadaşlarımızın bu soruyada cevap vermesi gerekmektedir. hakkında yazılanları okudukça ve faşiştlerin hedefi olduğunu gördükçe doğru yolda olduğu birkez daha ortaya çıkan yazardır.
türk ya da başka bir insan olması önemli değildir, asıl önemli olan insan olabilmektir, evet bende köylüyüm, köylü olmayan insanlar anlamaz bu duygulardan, paylaşmayı ve yardımlaşmanın ne denli önemli olduğunun farkına varamazlar. görsel
iyi kalpli ,sevecen, yardımsever... Sevebildik.

Bir yazar.
kahrolsun pkk diyen kürt yazarmış.
ilginç. hem de sosyalist galiba.
yaşasın tc mi diyorsun anlamadım ben şimdi.
ideoloji karmaşası bu bence. tez zamanda hatanın farkına varman asimile olmaktan kurtulman dileğiyle.
yaşasın tc demek marifet değil..
eğer yaşasın halkların kardeşliği diyorsa kafidir..

tanımamakla beraber soldan yürüyen, anarşik bir yazara benziyor kendileri..
solda yürüsün devam etsin..
çünkü kalp soldan atar,hayat soldan akar..
dünya soldan bakınca daha güzel ...
kısaca kafası acayip karışık ne olduğunu bilmeyen yazar.

--spoiler--
daha çok sosyalizm, liberalizm, solculuğa yatkınım
--spoiler--

demiş bir de.
afedersin balım ama götümle güldüm buna.
troll lan bence bu.
dobra yazardır. insanların düşüncelerini sorgulayıp, eleştiri yaparken lütfen önce aynaya bakın " acaba ben ne yapıyorum " diye kendinizi ve düşüncelerinizi sorgulayın. En azından bunu başarın.
Ooo kız üstüne gidelim yazarıdır. Doğru bildiğini yazan yazardır. Ne yazarsa yazar kime ne!
Ayrıca (#24825759) bunu veren kardeş teknoloji sandığından da ilerde senin ip den entryler girerim hatta seni dansöz yapar buraya koyarım apışıp kalırsın, gösterdiğin kaynak tatavadır.

Arkadaşlar madem çok biliyorsunuz bilgilerinizle aydinlatin o bunu dedi şu şunu yazdılarla tatava yapmayın. Uff konusturmayin beni.
7 cmdir . aman ne biliyim iyi kizdir baksana adi bile cok sirin .
Noluyo beyler olay ne. Kız pkkyı savunmuyor daha napsın.

Bir yazar.
biz türk'üz de ne oluyor, yaptığınız bu davranışları kendinize, dahada önemlisi türklüğe yakışıyor mu? Sırf asker olmak için seçtiğim türk vatandaşlığından bu yüzden görevim bitince ayrıldım, türkçe konuşuyorum diye, türk olmam gerekmez, ben bir almanya vatandaşı olarak sizin bu '' aciz '' düşüncelerinizi kınıyorum.
her türlü seveceğim yazardır. candır.
kimdir,neyin nesidir bilmem ama kız olmasaydı mahlasının altı dolmaz, söyledikleri hakkında, hatta saçmalamış olduğu zamanlarda bile, yerli yersiz yorumlar yapılmazdı. herhalde kürtçü ıyyk diyen herifler, de dahil olmak üzere birçok erkek yazar mesaj yoluyla bol bol yavşıyordur. belki de ne kürtçü ne de kızdır. bir ahmaklık tornosolüdür. sosyal medya denilen şey bizim hastalıklaırmızın dışa vurulmuş hali değil midir ?
Pkk ya faşist terör örgütü diyen kürt yazardır. Beni şok etmiştir. Neslinin tükendiğini sandığım bir topluluğunun nadir bir örneğidir.
(#24875387) ermeni yazar.
kürtlerin iyisiyim edebiyatıyla bütün sözlüğü kandırmış yazardır.*
(#24876216)

Neden varlığını türklere armağan edecekmiş. türklerin ülkesinde yaşa, ekmeğini ye, ondan sonra neden varlığımı türk milletine armağan edeyim. Besle kargayı oysun gözünü amk.
çaylak K*rtçü.
Çıkma teklifinde bulunduğum yazar kız.
Etnik kökenleri doğruysa doğuştan vatan hainidir. Erivana kadar yolu vardır.
bu da ermeniymiş. kendisine post-gregoryan dönem gotik mimari eseri bir ortodoks kilisesinin uzuuuuunca çan kulesini armağan ediyorum.
insan olsun yeter Başımın üstünde yeri var.
parmak boyutunda olan kiza verilen isim.
hikayesi olan yazar. kibrit kutusunda filan yasiyordu. sefillik lan.