bugün

gecen gece rüyama girmiş sigara.
bir marlboro box değildir.
içtiğim tek sigara markası.. arkadaş inanır mısın nelerini denedim ama parliament in yerini tutmuyor be. "parliament night blue" işte bunu bilerim bunu söylerim ancak. night ve aqua içenler, eğer reserve denemediyseniz size denemenizi tavsiye etmeyeceğim sigaradır. parliament ne de olsa her ürünü kalitelidir diyerekten deneme amaçlı aldım ve pişman oldum. bildiğinizden şaşmayın.
Yeni başladığım şahane sigara. Diğer sigaralara nazaran zehirli olmadığını düşündüğüm piyasasa ki en kaliteli sigara.
yeni başladığım ve tam 9 buçuk türk lirasını kendisi için verdiğim nefis sigara. neyse ki bana bir hafta gidiyor.
Aşırı derece pahali sigara baslamayin victori için.
eski aşkımı kırmızı marlboro uzun versiyonuyla aldattığım sigara. normalde kömür filtre sevmezdim ama aqua'nın mentollüsünü deneyeyim falan derken iyice bu markaya sarmış durumdayım. kamyoncu falan da değilim ama uzun parliament içiyorum allah sonumu hayır etsin bakalım.
ilk ictigim, altina dusemedigim.
9 buçuk liralık fiyatına rağmen giden muhteşem bir sigara. ayrıca ilk içtiğim sigaradır.
yerde beyaz üzerinde kırmızı rujlu filtre gördüğünüzde bilin ki parliament sinema klubünün sunduğu pazar gecesi sineması başlıyordur.
bana bayramları hatırlatır. çünkü bizim köyde adettir. bayramlarda parliament içilir.
Aquasını kimsenin içmediği fakat saklı bi albenisi olan sigara markası.
iyi hoş sigara da çok pahalı be mınaki...

10 tl nedir olm? 5 paket cigara alacağım parayla gider 15 dk karı bafilerim.
bunun aqua blue varya beni benden alır.
Kutusunun bile farklı bir havası vardır, ki bu içiminede yansır. Fakat saçma vergiler yüzünden zengin sigarası olmuştur. Bunun yerine Camel soft tercih edilebilir.
nazarımda en kaliteli sigaradır. uzun olanını daha çok sevsem de taşıma sorunu yüzünden kapaklı kısa ideal. birayla da bana mısın demez, masadan kalkmadan pakete son nefesini verdirip bırakırız oracıkta. uzun olanının kapaklısını yapsalar ya. içilebilirlik açısından da bir numaradır. boğazı rahatsız etmez. sertliği de tam ayarındadır. baba sigarasıdır aynı zamanda, ya ne içecektik.
sigaraların şahıdır. vazgeçilmezimdir.
Filtresinde dokuz adet delik bulunan sigaradır. O dokuz deliğin işlevini merak ederim.
'reserve' ürününü içen adamı tebrik etmek istediğim marka. sigara değil fabrika bacası mübarek.
çocukluğumuzun pazar geceleri sinema kuşağının sponsoru.

ah o batman serileri.
camel soft'u bıraktıktan sonra kullanmaya başladığım sigara. bunu içince anladım camelın ne kadar sert olduğunu, ama eskiden 2 3 günde bir paket içerdim şimdi günde bir paketten fazla. ee hafif sigara içtik de noldu amk. hele bir de kent switch denemem var ki... sigara tadı alayım diye paketi yiyecektim neredeyse. eski sigaramı özlüyorum ben.
genelde kompleksli varoş kesimin içtiği vasat sigara. parliament zengin sigarasıdır sözü en fazla hiroşima'da nalları dikmiş bir japona ait olabilir.
vazgeçilmezdir, hem tütün kalitesiyle hem de rahat içimiyle, marlboro ve camel'ı gölgesinde bırakan sigaradır
az içerim parliament içerim diyenlerin de sigarasıdır.
kendimi ödüllendirme sigaramdır.