bugün

5 lira daha verin djarum alın dediğim yeni zamlar.
Sigarayi birakin artik. Bira daha ucuz. *
cami yapmaya bütçe kalmadıysa demek...
13,5 tlyken de içemiyorduk ki dedirtir. sonu nereye gidecek acaba.
sigara bırakanlar için şükretme sebebi.
evet artık 15 tl.

edit: kaynak g*tüm ama hislerim bu yönde. (ekşide biri başlık açmış fakat kaynak vermemiş. ama ocak 2018'de muhtemel zam olur bu.)
hala içenler var.
100 olsun da içmeyelim diyen olmuş. gerçekten çok komik adamlarsınız. ulan 1 lira bile olsa kendini öldürmek için para veriyorsun.

evet dedik istikrar geldi. ülke ekonomisi süpermen oldu. şehitler durdu. tek derdimiz müftü nikah kıysın mı kıymasın mı oldu.
hiç makul bir fiyat/performans değil. Sigara içen insanlara para vermek lazımken bir de para alıyorlar hayret doğrusu. Gerçi bu aptal insanlara ve dumanlarına maruz kaldığımız için bize de para vermeli devlet orası ayrı. Bence komple yasaklansın içenler ülkeden def edilsin. Tek çözüm bu.
devir elektronik sigara devridir ey ahali.
camel içiyorum mutluyum.
Valla 8.25 tl olduğu zamanlarda da 10 lira olduğunu açıkladıklarında da- ho ha ne oluyoruz lan-gibi aynı tepkileri verdim ama yine de içiyorum.Aynı tepkilerden aynı sigaraya ses geliyor mu??
Winston Box 11 tl
Winston Light 11 tl
Chesterfield 9,5 tl
Chesterfield Mentollü 9,5 tl
Lark 10 tl
Vs vs vs
Önem arz etmeyen durumdur. Zira sigaralar ilk zamlandığında da ooo, ohaa, yuuuh, çüüüş gibi tepkiler geldi fakat anladık ki bu ülkede sigara fiyatı sigara içme oranına etki eden bir durum değil.