bugün

mantığınıza ya. ha türbanlı ha açık takılmamız gereken nokta bu mu.
Ahlaksızdır.

Nasıl yani? Maç izlerken yiyişen fenerli gibi mi?
bazılarına batmış gerçektir.

sen burada türban takmayanlara ana bacı sayarken bir şey yok da bu gerçekler mi zoruna gitti lan?

(img:#992977)
hava güzelse sıkıntı olmaz. düşünsene güneş tepede, millet kendini bir heyecanla dışarıya atmış. türbanlı bacının bizden ne farkı var? varsa öpüşmek istediği biri, canı istediği yerde öpüşür.

edit: mekan olarak da moda parkı'nı tavsiye ederim. sizi yadırgayacak kimse yoktur orada.
vardır bunlardan geçen bana bir tanesi " yaşım yirmi dokuz bana arkadan vurunuz " dedi... edep ya hu !
Türbanlı ya da türbansız; sene 2017 de parkta yiyismek ne ya. Kedi köpek miyiz affedersin.
Vay ve arkadaş dedirten durumsuz başlık. Başlık silinsin dedik diye bir çok kişi eksilemiş.
Şimdi türbanlı bacı yiyişiyor isimli bu başlık kalsın mı yanı dedirten durumdur.
Allah rızası için, dinine düşkünlüğünden dolayı örtünen bayanlar başörtüsüne hürmeten hareketlerine daha fazla dikkat etmelidirler. Ki zaten bu amaç doğrultusunda kapanan insanlarda bu çeki düzen hemen farkedilir. Fakat bazı bayanlar aile baskısı tarafından, bulunduğu ortam yüzünden, sevdiği adamın kapan demesi nedeniyle ve yahut türbanı kendine yakıştırıp aksesuar olarak kullanılıyor. Bunlara diyecek sözüm yok. Bu amaçlar için kapanan bir insanın hareketlerine dikkat etmemesi gayet olağan. Sadece şu konuya dikkat çekmek istiyorum, türban meselesini bu kadar aşağı başlıklar ile genellemeler ile gündeme getirmek hiç hoş değil.
belki nikahli esidir.

parkda, ormanda fantazi yapmak istemistir ne var bunda..?
tabi fistik gibi turbanliyi siz yiyemediginiz icin kiskancliktan catir catir catliyonuz.
siz ancak uzaktan bakar 31 cekersiniz..
parkta yiyişen "açık" ile aynı kefededir.
Ben kız arkadaşımı bile milletin içinde öpmüyorum. Yaşanan şeyler her iki taraf içinde gizli ve saklı olmalıdır. Eğer ki parkta, yolda vs yerlerde birini öpüyorsa veya herhangi bir eylemde bulunuyorsa erkeğin o kıza verdiği değeri gösterir. Bu durumda ise sadece kafası cinselliğe çalışanlar böyle yapar. Kaldıki birde nikahlı eşidir diyosunuz (bkz: sarı civciv) Ayıp ve kınamamız gereken bir durumdur.
Haram işlemiştir.

Fakat biri buraya "mini etek giyen fahise" başlığı koysa, su klasik on yıldır ortada dönen basortulu resmi gibi istisna bi resmi değil, bin tane ornek resim bulabilir.

Fakat yapmaz. Cunku beyni sizin gibi kerhanede en ucuza calisan seks işçisi değildir.
Münafıktır. Camiden çıkmayıp çalışanlarının hakkını yiyen patrondan, 5 vakit namazını kılıp kötü kalpli olan vb. Erkeklerden farkı yoktur. He o türbanlı bacımız bu yiyişmesini kocasıyla yapıyorsa onun günahı nedir bir şey diyemem.
istanbul yıldız parkında bolca bulunurlar.
hep kadınlar üzerinden havanız ha,

kadınlar olmasa ideolojik olarak bile çökecek itlersiniz,

Solcu kız bıyığı, kemalist kızların bilmem ne oluşu, ateist kızların daha kolay vermesi, parkta yiyişen türbanlı.

Amk öküzleri ya. Ulan nasıl da her işte sıyrılmasını bilmiş bu yavşak itler anlamıyorum.
hep küçük bi tebessüm etmisimdir.
Genel türbanlı profilini yansıtır.
Bir başörtü takıp temizlendiğini sanmak.
o iş öyle değil.
gülhane parkı'nda sıkça karşılaşılır.
bunun türbanlısı türbansızı mı var arkadaş ya da kadın erkek ne fark eder yaşının gereğini yapmaktadır. *
(bkz: Türbanlı kızla parkta sevişen erkek)
Ahlak bekcilerine dert olmuş kizdir. Turbansiz olsa desteklersiniz dimi ikiyuzlu ocler sizi.
kevaşe sürüsüne dahil üye.
şöyle birşeydir

(img:#1267108)
Türbanlı olunca zincir mi vuruluyor dürtülerine. Yalniz park olmayaydi iyiydi
kediciklerden feyz almıştır.
nick name bile alınmayacak derecede iğrençtir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar