bugün

Güzel havada yapılması keyifli aktivite. Sadece parkı bulmak zorlaştı o kadar.
bir otobüs bir de bu olay. garip garip bakar insanlar.
Benim hayalim ilerde evlenince hanımla beraber alacağım semaveri valla gideceğim çocuklar eğlensin bizde çekirdek çıtLayalım, kitap okuyalım. Gerçi buralarda kitap okumak genelde ülkemizde tutulmuyor.

(bkz: mutlu evlilik tablosu)
gösteriş için yapıldığını düşünen insanlar olucaktir.
Gösteriş için yapıldığını düşünüyorum.
Bence pek tercih edilmemesi gereken bir durumdur. Parkta çocuk sesi bank vs rahatsızlık eder. Onun yerine mesire yeri gibi yerler tercih edilmelidir. Çimenlerde oturarak okunmalıdır.
Gezi eylemleri bir döneminde bu duruma evrilmişti o süreçte parkta oturup kitap okuduk.
Sevilen bir aktivitedir.
Pek görmedim ben. Halkımiz kitap okuyan insanı gey sandığı icin ödü patlıyör
necip milletimizin kitap okurken görülmekten.
Parkta şarap içmek daha zevklidir.
Ne kadar şekilcilik olarak görülse de fıstık bir olay. Gençlikte çok sık yapıyordum. Güzel bir havada bir ağaç altında oturup veya uzanıp yapılanı da mis ki ne mis.
Parkta, otobüste, metrobüste, durakta vs kitap okumayı şekilcilik olarak gören kimseye aldırmayın. Açıkçası Şekilciliğin böylesine can kurban.
Sevdiğim bir atraksiyon. Ama pek fırsat olmuyor.
tahta masali bir park var yakinlarda, bazen tek kisilik termosumu da alip gerceklestiriyorum bu aktiviteyi. ruh dinlendiriyor.
benim arkadaşımdır. pozisyona kişiye göre göre kitap okurdu. hatta hiç unutmam okul yıllarında otobüsteyiz ikili koltukta oturuyoruz o ise koridor tarafında oturuyor. bir zaman sonra türbanli ama oldukça güzel bir kız yanımızda durdu. baktım o roman okuyan arkadaş hemen kitabı bacağının altına saklayıp çantasından bir cep kuran' ı çıkardı ve başladı yasin okumaya. bunu hiç unutmam.
sessiz bir parksa güzel zevk alınır yoksa kitaba odaklanmak zor olabilir.
Yaşadığım yerden ötürü çok zordur. Ses cook bağiris çağırış cok. Odaklanamıyorum. Benim için en iyisi evde ses yokken odamda sessizce okumaktır.