bugün

dün sabah aklıma takılan ve düşününce "harbi lan" dedirten gerçeklik. yalnız değilmişim bu konuda; bilinçaltımı mı okudun birader?
parasız seksin paralı seksten daha pahalı olması ve 40 takla atman ve kafanın siklmesi, ama paralı sekste ver parayı ver ayarı bak dalgana kafan rahat.
hayata dair çük burkan detaylar listesinde üst sıralarda olan gerçek.
bu tiplerin sevgililerine acıyorum ben.

oturup maliyet hesabı yapıyorlar.

- yemek: ayda üç seferden 150 tl.
- çiçek: yılda iki kereden 50 tl.
- yol: ayda 100 tl den yılda 1200.
- olga'yı çağırsam sen verecek 100 dolar, ben alacak dujj.

yazık vallahi.
Heycan paha biçilemez olduğundandır.
materyalist erkeğin bakış açısı.
dünyanın en vahim durumudur.

bir de parasızda üstüne boynuzu falan geçirip giderler tek slip yerine. oh mis.
(bkz: hayata dair çük burkan detaylar)
14 şubatta sevgilime alacağım hediyeyi düşününce hak verdiğim önermedir. parası ayrı bir de acaba ne alsam da beğense düşüncesi artısıdır.
öyle kaşar kızlar gördük ki evin olsun yeter 2. günde evinde biter hatta yatağında ama bu kadar kaşarını da bulmak biraz şans işi hatta bu konuda level atlayan kaşarlar bile var çok aşık olmuşsa karşısında ki erkeğe * kendisi yapar tüm masrafları tabi bu kızlarımızın milletin zevkini tatmin etmekten başka ne işe yaradıkları ise meçhul.
ironi olarak vekili tok iken aç olan milleti hatırlatır.
sevgiliye maliyet hesabı yapmak. ilginçmiş.
beynin direk para vermemeye odaklanmasından kaynaklanan yanılmadır.
"Hergün bir bardak süt için inek beslemek" söyleminin haklılığını anlatır.
Am am diye inleye inleye köpek gibi koşan sizsiniz. Yeter ki bir alt dudak alayım malım mülküm senindir halinde olan da sizsiniz. Olur o kadar genşler,

işbu halda Bekar hayatına, 31e deva, arada harçlıkları biriktirir bir kerhaneye gidersin, oh temiz iş, hadi uza şimdi.
iki tarafinda birbirini begendigi bilinciyle yapildigi icindir. bir tarafin bunu para icin yaptigini bile bile yapmak nasil bir midesizlik.
Aslında anlatılmak istenen ; saten paralı veren kız tecrubeli veya bir şeyin farkındadır ama parasız bir şekilde veren kız sexden sonra ne yapacağını bilmez bu yüzden kankalarına anlatır veya bebek durumunda seni polise şikayet edebilir beni tecavüz etti diyebilir , her türlü adın ve şerefin toplum içinde biter gider ama paralı veren kız saatinide verir kendini hazırlamıştır bebek olmaması için haplar yutar veyapta saten kendini önceden kısırlaştırmıştır buyüzden pahalı mal göz çıkarmaz ama free olarak seviştiğin kız sana bir sürü sorun sorun çıkarır keşke parayla olsaydıda bu şekilde olmasaydı dedittirir.
(bkz: hayata dair çük burkan detaylar)
+ sedat bana çanta al.
- tamam hayatm.
+ sedat bana şu muzlu çoraplardan al.
- tamam hayatım.
+ sedat bana içinde çikolata parçaları olan dondurdan al.
- tamam hayatım.
+ aaa sedat! burası neresi.
- kerhane aşkım. sen bekle ben geliyorum hemen.
Kisa vadede dogru onermedir.
süreç eve yönlendirildiğinde ortalamada yanlış olan durumdur. bir süre sonra ekonomiyi rahatlatır.
sonucta ozel bir seks olacagi kesindir, zevk verir.
Jack Reacher'daki diyalogu hatırlatır:

--spoiler--
-selamlar!
-sana paramın yeteceğini sanmıyorum, kusura bakma.
-ben fahişe değilim.
-o zaman kesinlikle yetmeyecektir.
--spoiler--

aşağı yukarı böyle işte.
hele evlenip helal yoldan ihtiyacı karşılamak binlerce liraya mâl oluyor.
Biz erkekler bu olayı kendi aramızda gibmek için gibilmek olarak adlandırıyoruz .