bugün

burda herkes oyumu satmam edebiyatına girer ama 100 bin gibi rakamları verirsek radikal bile olurlar.
Öyle oluyor ki ülkenin hali ortada.
Kömür ve makarna yardımına aldanıp oy veren yazar parfümü koktu buralar.
namus meselesine döndü ülkedeki siyaset, o yüzden değiştirmeyiz.
Ne kadar verecekler bilemem ama tabi satarım.
değiştirip değiştirmediğini kim bilecek?
Dolandırırım. Mühür basmaya benimle mi geliyorlar sanki. Biraz da bana gelsin paralar ooooh
değiştirmem, paramı çalmayacak olanlara oy veririm.
makarna ve kömüre oy satanların olduğu memlekette sorulan sorudur. cevabı elbette hayır. zamanında teklif ettiler zaten gel teşkilata katıl etrafındaki insanları da bize getir dediler ama o kadar onursuz olmadık çok şükür. aramızda o gurursuzlardan çok var orası ayrı konu. babasının kanal istanbul güzergahında arsası var diye burada o istanbulu mahvedecek olan saçmalığı savunan karaktersizler var mesela..
Asla vermem.
para vermenize gerek yok paramın alım gücü azaldıkça ben değiştiriyorum.
hayır. para benim için her şeyden daha önemli değildir.
Değiştiririm ama benim oyum istediğim parayı etmez. 3 milyondan aşağıya değiştirmem.
kaç para verecekler ? 3-5 bine asla, 30-40 bine düşünmem bile, 300-400bin verirlerse bi düşünürüm, 3-4 milyon derlerse pek düşünmem kim isterse basarım oyumu...

not: ilgili para birimleri ₺ değil € dur...
Parasına bağlı. Mesela 10 bin dolar verdiler diyelim. Degistiririm. Gider adam başı 50 dolardan 3 kişiye kendi atacağım partiye attiririm. Bak daha kârlı oldu