bugün

sevilen bir yazar.
Umarım yakın zamanda görüşlerini değiştirir.
Entrylerine biraz göz gezdirdim yarıldığım yazıları mevcut. Toplumda okuyorum millet tip tip bakıyor bu niye gülüyor diye. Keskin espri yeteneği var bu abinin. Bir yazar.
çoğu gözünü para bürümüş kişileri hırsından vazgeçirmek için söylenen söz.
(#45378143) ben sanırım olayı ancak idrak ettim. Bu arkadaşımızı tanımam etmem bana da mesaj atmışlığı diyaloğa girmişliği yoktur.

Belli ki gülelim eğlenelim diye başlığa iki satır yazı yazmış.

Hiçbiriniz yapmıyor musunuz Allah aşkına. Yapmayın etmeyin.
Sözlükte beni en çok güldüren yazar. Kalemi kuvvetli, neşesi bol olsun.
GEYiK MUHABBETi POTANSiYELi YÜKSEK, KAFA BiR YAZARDIR KENDiSi.
Arkadaşlar hadi barışın da pilav dağıtın hayrına. Bugün cuma ve ben acıktım.
yakında nikini "para yok huzur var" olarak değiştirirse hiç şaşırmayalım.
akşamları sözlüğe girmiyor. yenge izin vermiyor galiba ..
ne para var ne huzur.
Bazı tespitleri beni çok güldürür. Hatta bazı zamanlar kahkaha bile atarım. Özellikle true reyiz olanları.* Bir yazar.
karı kız nik altlarından düşmeyen zevat. neredeyse torunu olacak gençlere bilgi vermesi gereken yerde kokana teyzeler gibi dedikodu yapıyor true ve puantiyelikedi evlendiriyoruz yok bunu seviştiriyoruz kaç yaşına gelmiş ama takdiri ilahi olsa gerek zeka kıt kalmış gerçekten çok yazık..

görsel
Sözlüğün neşesi olan yazar. insani Gülmekten öldürüyor yeminlen.
geçen bi başlık açtı sildi kaçtı beni mağdur etti gözümden düştü ağzıyla penis tutsa daha işim olmaz kendisiyle...
Neredeyse torunu olacak gençlere nasıl eğlenilmesi gerektiğinin bilgisini veren yazar.

Var olsun..
Kızlar bu adam evli size yüz vermez baştan söyleyim.

Evli ve çocuklu bir yazar.
hanımı görse dünyanın nafaka borcuna girecek. neyse ki yengenin sözlükten haberi yok şimdilik.
Kendisini 20-25 yaşlarında bir yerde çalışan ama huzurunun gene de olmadığını sanırdım.Meğerse evli çocuklu ve de Kangal sucuklu yazarmış ya la.Ama kendisini severiz sözlüğün eğlenceli komik yazarıdır.
dün üzerine gidilmiş. baştan söylim kurda kuşa yedirmeyiz .
Yine lafı gediğine koymuş reis. Valla deminden beri gülüyorum. Müşteri kıllandı amk.

https://m.uludagsozluk.com/e/45409980/
adamın karakökü.
ne yalan söyleyeyim, beni entryleriyle güldürüyor...
Kelimeleri eğip bükmeden , aklina ilk geldiği gibi yazan yazar.

Edit: ben ne yaptim şimdi.
Hareme düşüp kalkmaması gibi bişey herhal.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar