bugün

para var fav yok kardeşimde o zaman...
kendi halinde yazar durur. yıllardır görürüm gülerim de yazdıklarına. serverim de keratayı. yazadursun.
para olmadan mutluluk olmuyor maalesef.

t: sürekli ayar verme peşinde olması haricinde sevdiğim bir yazar. ayrıca para var huzur var sözünün tersi.
Tam çilingir sofrasında uzun uzun geyik yapmalık adam.
çok zengin olunca gısganmış modlar.

atletsiz kaldı sözlük.
paraya para demeyen " bok diyen " yazar.

Niye çaylak oldu bu?
O eski nicki keke para bok'a bak, çaylak o hshs..
Para var huzur yok. Huzur var para yok gibi mi.
Yaraklı adam fanboy una bak yarak beğenmiyor.

Nickimiz karton toplayan yarak değil ondan hep.
Hakkında bu kadar entry girilince traveler ile sevişiyor sandım.
hem param yok hem huzurum. madem huzurum hiçbir türlü olmayacak bari param olsun.
tartışmalara ürogenital organlarınızı dahil edip ulu orta amcıklı falan konuşmaktan hiç utanmıyorsunuz.

ne hoş.
Hiç kimse çocuğunun eşcinsel olmayacağının garantisini veremez.
Pvhy, bak sen inançlı bir insansın ve peygamberinin şöyle bir lafı var. "Kınamayınız, kınadığınız şey başınıza gelmedikçe ölmezsiniz."

evlat sahibisin buradan bol keseden insanları kınayıp durma. (#46708784) bak birinin ahını, bedduasını aldın. insanların dini inancıyla, cinsel tercihiyle ilgilenmekten vazgeçin.
Ne ilginç değil mi? Varlığı bir dert yokluğu yara. Bir arkadaşım söylemişti bu sözü '' Para mutluluk getirmez ancak parasızlık mutsuzluk getirir '' diye.
Sanane MK.

ister savunurum ister savunmam.

Sanane.

Hadi git amcikli karili başlıklara yaz sen. Seversin meriçligi karı kız yalakalığini.

Rezil.

Kınadığın şeylerle sinanirsin inşallah.
Senin gibi evlilerin karıları arkadan vermeyince koşa koşa bize geliyorlar...

Bize hasta demeden önce kendinizi bir bakın. Bak bakalım kim daha ruh hastası MK.

Hade eyvallah..
hayır, paraya bu kadar değer veriyor..
Paraya bok diyor. Para sıçıyoo.
yanlış nick altında buzağı arıyorsunuz.

(bkz: para bok huzur yok)
true'nun kirvesidir.
uykum geldi hadi artık ama...
çok sempatik ve iyi niyetli bir yazarın eski nicki. gitme kal bence. sevmediklerini de eksile, donuza ekle, geç. boşuna uğraşma.
bu işe en çok true sevinecek, çünkü benim halimden bir tek pvhy anlar diyor, iki lafın birinde.
Niye geldin lan sensiz iyiydi buralar.
ben sevmediklerimle yüz göz olmamak için başlıklarına bile yazmıyordum uzak duruyordum çünkü sevmiyorum ama bakıyorum beni sevmeyenler nick altımdan çıkmıyor. nasıl bir kuyruk acınız var bilmiyorum insanlardan nefret ediyordum iyice moda soktunuz beni alıp başımı dağlara çıkasım var.

yine hatırlatıyorum sevilmeye ihtiyacım yok sevmeyebilirsiniz sadece saygı duyarım daha fazla uzatıp kavgaya dönüşmesini istemem allah herkesin gönlüne göre versin.