bugün

eakiden f8ndikkale ile beraber sanirdim.
Türkiye'de en iyi otobüs firması pamukkale ve kardeşi olan anadoludur. Önceden mercedes çoğunluktayken şimdi temsa safirden geçilmiyor firmanın en kötü yanı bu. Kışın dağıttıkları sandviç harika bi şey. Marketlerde aradım fakat bulamadım. Türk kahvesi dağıtıyolar fakat o kadar seyahat etmeme rağmen bir kere bile içemedim. Birinde ise olur alıyım dedim ve kahve gelmedi. Son olarak da bayadır blablacar ile seyahat ediyorum hem hızlı hem de muhabbet ede ede gidiyoruz. Uyguna da denk geliyo valla tavsiye ederim.
Artık toplu taşıma araçlarında otomatik pilot devrine geçilmesi gerektiğini gösteren kaza. Allah herkese acil şifalar versin.
Ankara otobusu kontrolden cikmis 6 kisi vefat etmis ve 36 kisi de yaraliymis bazilarinin durumu agirmis malesef. Allah acil sifalar versin... o otobuste ben de olabilirdim.
türkiye'nin açık ara en iyi otobüs firmasıdır. en ufak bir şikayetinizle bile ilgilenirler. iyi ki varsın pamukkale.
travego setra gibi üst segment otobüsleri artık kullanmayan firma .
Her ugradigi yerde 20-45 dk mola veren, 5 saatlik yolu 7 saatte giden otobus firması.
beğenmeyenler için metro var, über ötesi bir firma.
Arabam yokken ya da arabayla seyehat edemeyeceğim zaman tek tercih edeceğim firma. Daha önce hep bu firmayla seyehat ettim. Hiç pişmalık yaşamadım.
Allah belasını versin bunların. Bu otobüslerin kullandığı kadar rahatsız bir koltuk olamaz herhalde.

Kamil koç varken gereksizdir.
bugün deneyimledim. hostesi gerçekten çok kaliteli biriydi. bize isim ve bey kombinasyonu ile hitap edip isteğimizi tek tek sordu ve hoşgeldiniz dedi. çok hoş bir hizmet. ufak bir detay ama zaten güzel yapan da budur.
benim istikasyonlarımda bulunmadığına hep üzülürüm. bir gün ben de deneyimlemek istiyorum.

edisyon: istikasyonum ağlıyor şu anda, çünkü adını yanlış yazmışım.
izmit hattına neoplan marmaris hattına ise eski travego veren firma.
Çok bozdu cidden hemde çok. eskiden ne kadar güzeldi şimdiyse duruma bak. Bu aralar süha turizm revaçtaymış ama o da bursa yalova izmir yapmıyor.
görsel çok yakışıklı, değil mi piçler?
Bu şarkıyı dinleyince otobüs perona yaklaşıyor.
görsel
türkiye'nin en iyi otobüs firmasıdır. muavinlerin ve şoförlerin kibarlığı , verilen ikramlar , güncel film ve müzikler vs. tam bir şehirler arası otobüs yolcuğu tadındadır yolculuğunuz.

bir keresinde teyzemlerde kalmak için bilmediğim bir şehirde inmiştim. muavin abiden yardım istedim şehir içi servislerin olduğu yere kadar eşlik etmişti bana , bulamadım çünkü.
Yazın dondurma bilene veriyorlar daha ne. Şimdi türk kahvesi servisini de başlattılar. On numara oldu.
ismail ayaz dan sonra en kaliteli otobüs firmasıdır.
Ballı bir otobüse denk geldim her demde full hizmet yapıyorlar sağolsunlar fakat daha önce bindiğim Pamukkale otobüsü bu kadar iyi değildi. Demek ki şansa düşüyor iş.

Edit:MAN markalı otobüs genelde konforlu Arkadaşlar.
2 sene öncesine göre kalitesi yerlerde olan otobüs firması.
otobüslerindeki müzik listeleri on numara olan firma.
Muzik listesi için seyahat edilir.
Koçum kamilin yanında fısdır.
Turkiye'nin en iyisidir. Memleketimin markasi oldugu icin degil buram buram kalite koktugu icin...