bugün

şimdi aşağıya gelip yok tiner yok bilmem ne diye öteceksiniz ama kıskançlığınızdan objektif bakamıyorsunuz.

bilen bilir, ingiltere'de arsenal tottenham'dan çok daha iyi bir okuldur ve modric tottenham da, oğuzhan ise arsenalde yetişmiştir.

bir kere oğuzhan'ın bu açıdan bakınca daha iyi bir oyuncu olduğunu anlayabiliriz.

tabi burada ingilterede bile örneği olmayan sistem takımı olan beşiktaş'ın da çok katkısı var. ingiltere de oyuncular kendilerini bir yere kadar geliştirir ama daha sonra modric real madride giderek gelişimini yavaşlatmıştır ama oğuzhan beşiktaşa gelerek kat kat üstüne koymuştur.

boşuna demiyoruz beşiktaş uzay takımı diye.

her neyse, neden oğuzhan real madrid de oynamıyor o zaman diyebilirsiniz. aslında ciddi teklifler var, mesela geçen ay 92 milyon euro teklif gelmiş ama beşiktaş kolay terk edilebilir bir takım olmadığı için oğuzhan açıkçası düşünmeden reddetmiş.
92 milyon hakikaten tiner kafası bir beşiktaşlı olarak daha bugün okudum, 25 milyon versinler satarım diyor fikret orman.

Hatta ekliyor ederini versinler bütün takımı satarım diyor...

O yüzden 25 vermeden satmazlar...
Ozzi 150 milyon len amq.
görsel
bayram şekeri tadında espiriler amına koyayım..

en yakın bakkaldan alınmış, sultanbeylide bodrum katta üretilen o dandik şekerler var ya hani..

he işte aynı ondan..

oğuzhanı beğenmem ama paraları olsa direkt kapımızda yatacak adamlarsınız lan..

etmeyin şöyle şeyler gençler yha..
Katıldığım önerme.
(bkz: tiner çok güzel sen de gelsene)
geçenlerde tinere zam geldi dediler bu insanlar yine parayı bulup çekmiş.
Beşiktaşlıyım ama tiner beni bu kadar yamultmuyor.
Yanlış önermedir.
Tinere başlamayı düşünüyorum..adamlar gerçeklerden tamamen uzak ve çok mutlular lan,hayat bu işte
görsel
Bildiğin tiner etkisi aq.