bugün

uludağ sözlük e ana bacı kaydıran insan modeli. ne gerek vardı, bunlara sen sebep oldun be aslanım..
(bkz: kınıyoruz)
fena saydıran insansı. kınadık.
an itibari ile başlık açanlara sövmüştür.
spoiler :

uLUDAGSÖZLÜKTE BANA BAŞLIK AÇANIN ANASINI SiKEYiM GEL LAN GOP MEYDAN GEL GOP MERKEZ KAFASINA GÖRE HERKEZ SENiN GÖTÜNDEN KAN ALIRIM LAN BEN YER ALTINDA TAKILIYORUM ANNESiZ PiÇ KAFATASINI SiKEYiM

spoiler :

akıllı olun!!!!
tırt küfreden şahsiyet.
--spoiler--
ULUDAGSÖZLÜKTE BANA BAŞLIK AÇANIN ANASINI SiKEYiM GEL LAN GOP MEYDAN GEL GOP MERKEZ KAFASINA GÖRE HERKEZ SENiN GÖTÜNDEN KAN ALIRIM LAN BEN YER ALTINDA TAKILIYORUM ANNESiZ PiÇ KAFATASINI SiKEYiM
--spoiler--
veletin tekidir. facebook'ta takılmaktadır. şu profil adresine sahiptir:

http://www.facebook.com/Psychic.x?ref=mf

rezil adamın tekidir. herkes bilsin. meşhur oldu işte.

bu tarz insanların soyunun tükendiği gün mutlu olacağım.

edit: iş adamıymış da ağlıyormuş. soyun kurusun lan apaçi.
orospu çocukluğu yapmaya gerek yok demek istiyorum ki sende öyle bir potansiyel de göremedim üstelik sen de fenerlisin hatta bocafener malı da fenerli kendi takımımdan utandırmayın lan beni, diyeceğim şu ki ikiniz de bana gider yaptınız he biriniz ankara da biriniz gop ta hanginizin üstüne atlayayım lan?

(bkz: ben bu yazıyı ite yazdım)
ULAN ALLLAHSIZ KiTAPSIZLAR YAZMAYIN LAN NOLUR LAN GÜZEL ŞEY YAZIN AMKLAR BEN iŞ ADAMIYIM LAN REKLAMIMI YAPMAYIN SiKERiM SÜLALENiZi iSTEYEN VARSA ANASINI ALSIN GOP MERKEZ GELSiN

tanım: oğuz kayanın sözlüğe hitabesi.
yer altında takılan insanmış.. ninja kaplumbağaları toplayıp çıkışa gelebilir dikkatli olmak lazım.
gop'ta oturuyormuş. birisi şuraya resmini capture edip koysun da rezil olsun.
son olarak sözlüğü tehdit etmiş iş adamı.

--spoiler--
BUGÜN O SÖZLÜĞÜ ÇÖKERTiCEM AMK PiÇLERi GiDiN ANANIZA SAHiP ÇIKIN SÖZLÜKTE YAZACAĞINIZA.
--spoiler--
kendisi "yer altında" takılmaktadır.
uludağ sözlük de akıllı olsun akıllı vakasıdır...
serdar facebookoğlu ile temasa geçmemesi lazım, çökertirim diyo lan.. *

tanım: sade vatandaş, ama biraz mallık var.
bildiğin maldır. önce ana avrat küfür et sonrada zırla yapmayın diye.
lan dümbelek sen kimsin amına koyim de aptal aptal yazıyorsun.
böyle reklam olursun ibne seni.
feysbokta sözlüğü göçerteceğini deklare eden şahsiyet. ayrıca meşhur oldu zennedersem. şöhreti kaldıramaz ise intihar edebilir, dikkat.
son olarak mafya olduğunu itiraf etmiştir.

--spoiler--
LAN ULUDAGSÖZLÜKTE Ki YAZARLAR LAN ORAYA KAYIT OLCAM iSMiMDE ANNENiZi SiKER GÖRÜRSÜNÜZ HEPiNiZi SiKECEM LAN BENi TANIMIYONUZ DAHA HEPiNiZi SiKERiM BEN MAFYAYIM
--spoiler--

uludağ sözlük haber ajansı.
mafyaymış.
ahahahahah
yarın şimdi kendi çapındaki çoğunluğu mal arkadaşlarına gidip 'lan olm bi küfrettim, bi tehtid ettim kimse gelemedi. uludağ sözlük'te artık adım geçior lan' diye artislik yapacak. bunu yaparken ağzının kenarıyla tükürüp, tespihini sallayacak. boşuna meşhur etmeyin şu gerizekalıyı. adamın hoşuna gidiyor şu an.
son olarak sözlüğün ismini kullanarak prim yaptığını iddia etmiş. telif haklarını alacakmış lan koşun!
kim ki bu gavat?
(bkz: abi beni sev)
kendisi non stop devam ediyor. durduramıyoruz efendim.

--spoiler--
CÜNEYT ANNENi SiKEYiM ANANIN AMI iS THE GREATEST
--spoiler--

--spoiler--
ULAN ALLLAHSIZ KiTAPSIZLAR YAZMAYIN LAN NOLUR LAN GÜZEL ŞEY YAZIN AMKLAR BEN iŞ ADAMIYIM LAN REKLAMIMI YAPMAYIN SiKERiM SÜLALENiZi iSTEYEN VARSA ANASINI ALSIN GOP MERKEZ GELSiN
--spoiler--

kendisi sözlükten olduğunu ve taşak geçtiğini kanıtlamıştır.
Oğuz Kaya: LAN iSMiM ÜZERiNDNE PRiM YAPAN SÖZLÜK SENiN ANANI SiKEYiM TELiF HAKKI ALICAM AMK iBNELERR TOTOŞLAR.

Berfin Karadağ: babayı alırsın
(bkz: komedyen)