bugün

vurdurturum.
eve travestiyer alırdım...
Bu bir hastalıktır. Tedavisi var.

Müslüman Bir Psikiyatriste tedavi ettirim evladımı.

Çaresiz bir hastalık değil bu.
Oğlumun olması zaten çok kötü bir haber olurdu. Elhamdülillah oğlum yok.
saö öne düşünce belli olur, gerçekleşmemiş durum karşısında ahkam kesmek kolaydır.
Kendi tercihi saygı duyardım.
bunun ona onur kırıcı bir davranış olduğunu anlatırdım .
Acilar paylaşilmaz diye kadir inanirin bir filmi var.ona bi göz atin.
Kendi tercihi saygı duyardım.
onun anasını sikerim. normal yaşamımıza devam ederiz yani.
Saçına maşa yapardım.
Bazen lgbt duyarcilarını kızdırmak için sallıyorum.
Hemen bu aciz liseli sorusunu soruyorlar.
Hamdolsun Allah sağlık versin iki oğlum var.
3 yaşında yastık sikiyorlardı
Sizin gibi götveren mi benim oğullarım diyorum.
Ah uh yapıp dağılıyorlar.
Arkadaşlar bu soru salakça çocuksu bir soru.
Lgbt tayfa bu soruyu aşın.
ibneliğinuz bizi ilgilendirmiyor ama kafa ütülemeyi bırakın.
Erkek olmak çok keyifli saçmalamayın.
Uludağ sözlükte başlık açardım.
Vururdum.
ibret-i alem için meydanda çükünü koparırdım.
benim çocuğum gay veya travesti olmaya karar verseydi onunla görüşmezdim. kimse kusura bakmasın siktir ederdim. homofobik değildim ama yaptılar arkadaşım. şimdi birileri homofobiksin der ama sizin sadece televizyonlarda veya sokaklarda köşe başlarında gördüğünüz o insanlarla ben çok kez arkadaşlık kurdum, evlerinde kaldım. ama en sonunda bezdim, bıktım hepsinden.

sonradan iyiden iyiye anladım ki bunlar sadece sapıklık, ekstra zevk arayışı, bildiğin keyfi şeyler. doğuştan kadın gibi hissettiğini söyleyen bir insan gerektiğinde bir kadınla sevişiyorsa onunkisi her iki şekilde de cinsel rol oynadığını ve kadınsı olmadığını gösterir. 30 yaşına kadar her türlü kadınla yatmış, yapılacak ne varsa yapmış bir heteroseksüelin "ya deneyeceğim bi, zevkli olur" diyerek sekste pasif rol oynadığını duydum ben. bu adam ise benim yıllarca arkadaşımdı ve bana aynen bu şekilde anlattı. yani kimse kusura bakmasın, sapıklık işte bu, duyar kasıp dramatize etmeyin amk!

homofobik olanlara tepki gösteren ve homoseksüel insanlarla uzun süre arkadaşlık yapmış biri olarak diyorum bunları.. yemeyin efendim bu hikayeleri. hepsi de sapık. 1 haftadan fazla arkadaşlık kuramazsınız, ya sizi becermek isterler ya da sizin onları becermenizi. evet! kadınım ben diyen insanın sizi becermeye çalışması, işte bu bile yetiyor. heteroseksüel bir kadınla veya erkekle 3-5 yıl arkadaşlık kuruyorsunuz ve kaç defa bu arkadaşınız sizinle sevişmek istiyor? genelde olmuyor çünkü arkadaşsınız. peki neden bu homo arkadaşlar böyle? homoseksüel olmaya değil benim isyanım. seksüel açlıklarına sinir oluyorum. kadın ya da erkek, hiç kimse sürekli olarak cinselliği gündeminde en önemli yere koymuyor bu sapıklar kadar.
hormonal bozukluk kaynaklı ise bağrıma basarım, yapabileceğim ne var.
ancak her şey normalse ve ben ibne olcam diyosa psikiyatriste gideriz beraber.

hala devam ediyorsa sg ak sapığı der yollarım galiba.
Falçata hediye ederim.
yar saçların lüle lüle, düşünmeden güle güle.
erkeklerin çoğunun, siktiri çekerim, kadınların çoğunun ise, her şekilde bağrıma basarım diye cevaplayacağı soru.

hanımlar beyler, soruda oğlunuz diyor. kendi canınız kanınız. sizin dna nız.
evladım için gerekirse dünyayı yakar, yanarım diyenler, gay veya trans olduğunda, çevre baskısına bile tahammül edemeyeceklerini biliyorlar.
travestilik ya da travestizm, genellikle cinsel haz almak amacıyla, karşı cinsin kıyafetlerini giymek. Travestilerin çoğunluğu erkektir. Travestilik bir transgender türüdür ve sıkça transseksüellikle karıştırılır. kısacası cross dresser denen durumdur aslında.
Oğlunuz travesti olsa çok büyük olasılıkla ruhunuz bile duymazdı...
Travesti de olda pasif de olsa vazgeçmezdim. Evden yollamayı, başıboş bırakmayı hem içime sindiremezdim hem de sahipsiz kaldığında yaşayacağı travma dolu seks işçiliği yoluna onu itmezdim. ibne olacaksa benim yanımda ibne olsun.
görsel