bugün

bir markete oğlu ile geldi kadın sonra da marketi hırsızlar gelir her yana silah sıkarlar ve kadının oğlu ölür .... kadın bir adamla tanışır ve aylar sonra onda teselli bulur ve evlenir iki çocuk yapar ve daha sonra bu adama eski çetesindeki adamlar musallat olur ve son işteki para bitti yeniden başlayalım derler son iş ise market soygunudur adamlar birlikte konuşurken kadın duyar ve hesap sorarkorkuç yüzleşme başlar orada benim de oğlum vardı der o kadar bağırışların ardından ayrılırlar....

çocukların hiçbir şeyden haberi de yoktur en sonunda adamı öldürür kadın hapse girer çocuklarına devlet bakar
çocuklar hesap anne babamızı öldürdün senden nefret ediyoruz
onları bir mezarın başına götürür o mezarda oğlunun mezarıdır babanız dediğiniz adam kardeşinizi öldürdü benim bir parçamı aldı sizden babanızı aldım üzgünüm ama o da benim parçamı almıştı der..... ağlayış rüzgarlarıa içinde ağaçların ortasında son bulur
Yapma çocuğum gözün öyle kalacak. Evet
görsel
güzel hikayedir evet.
hikaye güzeldir evet hoştur.
niye eksilediniz bu kadar anlamadım evet.
wattpad diye bir site var daha çok yol alırsınız, niye daha çok diyorum buradan da benim nazarımda yol aldı bu başlığı açan arkadaş (user) ismi her ne.. evet.
oedipus hikayesi gibi.