bugün

diyen dosttan dost olmaz olsada faydası olmaz.ancak gaz vermek üzere yanında durular sonra kıza kanca atarlar.
gazla çalışmanın dezavantajıdır. oysa insan dizel kullanmalıdır dizginler kendinde olmalıdır.

(bkz: petrol ürünleri)
(bkz: dost dost diye Nicesine Sarildim)
Uzak durulasıdır.
(bkz: 50 kızdan red cevabı alıp moralini bozmayan erkek)

siz bu arkadaşın, bu cefakar insanın hangi gazla çalıştığını sanıyordunuz...
(bkz: Ver Coşkuyu)
içinden, aslında beni kesiyor kız, diye düşünür. şapşidir.
bu herif dost falan değildir, bildiğin haindir. kendi sevişemediği için arkadaşını gazlar, arkadaşı seviştikçe coşar. eziktir, haysiyetsizdir. cümlenin gelişini duyar duymaz dizkapağımı ağzına geçiririm ve "kız seni keaarrghh..." demek zorunda bırakırım.
(bkz: oğlum kız beni kesti lan diye gazlanan ergen)
- teknosa'da gördüğümüz sarışın, uzun boylu kız var ya...
- eee?
- neredeyse içine düşecekti...
- yok be oğlum, sana öyle gelmiştir...
- şu anda da peşimizde... sakın arkana bakma!
- niye lan?
- beni kesiyor sanıp yanından geçerken kalçasını okşadım...
- ne yaptın, ne yaptın!
- kaç lan kaç, güvenlikçiyi de almış!
her zaman hain olmayan dosttur. belkide karşıdakini mutlu etmek istiyordur.
salak gibi "acaba ne der" endişenizden çıkmanıza yardımcı olup, terslenecek olsanız bile sorup kurtulmanıza yardımcı olur. dolayısı ile aslında kötü bir insan değildir. hayır terslendinde ne oldu yani? önüne bakarsın sende. arkadaşının sayesinde anlamışsındır o kızdan sana yar olmayacağını. uyandırmıştır seni, lanet olası.
Bu arkadaşlar genellikle söylediklerine kendileri bile tam olarak inanmamışlardır.

Nedense çoğunlukla olay yaşandıktan sonra söylerler, ''Hani bi kız vardı ya yemek yerken karşında oturuyodu, o seni kesiyodu hiç dikkat etmedin mi?'' -Ulan şimdi mi söylenir.

Bazense dostumuz biliğimiz bu şahıs aslında kızın kendisini kestiği düşündüğü halde bundan emin olamadığı ve kendine tam güvenemediği için olaı sizin üzerinize yıkar. ''olum bak kız seni kesiyo'' -yok la sanki sana bakıyo gibi ''emin misin?'' -evet ''bana da öyle gelmişti zaten, gidip tanışayım madem.

Gaza getirirler ancak biz gazı alıp konuşmaya gittiğimizde arkamızdan gelmezler. Ters bir cevap aldığımızda ise sanki onca gazı az önce veren kendileri değilmiş gibi davranırlar. ''oğlum niye hemen gittin, ben sadece galiba seni kesiyo demiştim''

Sadece ümit verip bıraktıkları da görünen durumlar arasındadır
-Oğlum kız seni kesti la
-Emin misin?
-Hayır
-hönks...

Aslında kızın bizi değilde kendisini kesmesini istediği her halinden belli olan hain kişilerdir.

Bütün bunların yanında bazen verdikleri gazlarla ilişkinizin altına imza attıkları da olur, haindirler maindirler ama dostturlar doğrusu...
güncel Önemli Başlıklar