bugün

az önce youtube da akp li gencin solcu kıza verdiği dahiyane ayarı gururla izlerken öneri videolarında denk gelmemle sinir krizi geçirten ebeveyn.

sözlükte paylaşıp deşifre etmek istemiyorum. zaten eşi dostu ağzını kapamış, haddini bildirmiş.

kimse kusura bakmasın! kim olursan ol, devletin önemli makamına hakaret hukuken suç olmasına rağmen sayın cumhurbaşkanımız ceza talep etmemekle büyük erdemlik yapıyor.

değerini bilelim uzun adamın.
Bunu Sorgulamak haddinize değil. Öküz dolu etraf.
basligi acana da kufretmesi gereken babadir. ellerinden operim o babanin.
keske baban dısarı boşalsaydı be oglum.
Sen nasıl bir şeref yoksunusun. Seni korumak için ölen adamın hakkını böylemi veriyorsun?
Haklı. Hükümet, hükümet degil.
Trolluğun ayarını kaçırmış hafiften orospu çocukluğuna kaçmış yazar soylemidir. Ben size kufrederken utanıyorum ayıp be.
Evlat acısı yaşayan biri üzerinden trollük yapmak, midemi bulandırıyorsunuz. Diğer türlüsünü ciddi olmayı düşünemiyorum bile.
iki türlü de bu başlığı açan insan değil. net.
(bkz: oğlu şehit oldu diye)

Görende fanusundaki japon başığı öldü sanacak.

Bedelli askerlik herşeyi açıklıyor. Benim içinde küfür etsin babasıdır.
Trolluk seviyesi yükselmiş orospu çocukluğuna dönmüştür. Şehit üzerinden yorum yaparken elini vicdanına koy eğer vicdan yoksa yorum yapma amik.
Oglu vatan için sehit olmus birilerinin saltanati için degil tabiki küfür edecek.
Bu arada birileri uzun muzun demis sokarlar uzuna.
oğlunun vatan için değil 400 milletvekili için şehit edildiğinin bilincinde olan babadır.
Oğlu şehit oldu diye hepimizi sike gene haklı babadır böyle rezaletlerin ansiklopedisini yazmış adamları onüç senedir tepemize sıçırtan biz olduğumuz için.
Hükümette savunduğun değil de sevmediğin bir parti olsa babaya çok haklı derdin değil mi? ah ulan sizi gidi nabza göre şerbetçiler, ister o ister bu parti hükümet olduğunda askerini, ondan önce vatandaşını koruyabilmelidir, adam büyütsün yeri geldiğinde altını değiştirsin yemeğini yapsın kendinden çok ona baksın sonra çocuk askerde eğitim var denilerek toy haliyle senelerdir dağın krokisini çizcek kadar iyi bilen teröristlerin arasına salınsın, sonra vatan sağolsun. Eyvallah vatan zaten sağolsun ama o gariban ana baba kuzusu da sağ olsun. O çocugun da hayalleri umutları yareni var be kardeş.
(bkz: karakteri bozuk şehit babaları da var)

şu sözü söyleyen adam milyonlarca oy aldı.

sen şimdi bunu yazan trole ana avrat düz gitsen ne yazar?