bugün

Tarkan'ın aranjörü. Berklee'de okuyordu en son.
türkiyenin son dönemde yetistirdigi en basarılı müzik adamlarından.
sınav filminin soundtrack inde çalışmıştır. sert parçalar kullanmasına rağmen başarılı olmuştur. (bkz: Clint Mansell) tadında müzikler yapmış
sınav müziklerinde yardırmış şahsiyet. Rocka olan sadakatini göstermiştir. * *

özellikle ; (bkz: operasyon tamam)
türkiyeyi hep ileriye taşımız halende taşımakta olduğunu düşündüğüm muhteşem yenilikçi ama herşeye rağmen bizden olan süper aşmış müzik adamı. En beğendim projeleri Tarkan ile Nil karaibrahimgil olmak üzere bu ve bunun gibi onlarca işe imza atmıştır
gayet iyi davul çalan insandır. Biz nereye'deki *davullar kendisinin elinden çıkmıştır.
sınav, organize işler gibi filmlerin müziklerini yapan yetenekli insan.davul çalmaktadır kendisi.hatta nil karaibrahimgil in xl şarşısının klibinde davul çaldığını görüyoruz.iyi bir müzik adamıdır.
popçu olmak isteyen bir tanıdığın dediğine göre kendisinden albüm prodüksiyonu için randevu istenildiğinde 1-2 yıl sonrasına gün alınan müthiş yenetek. yani anlayacağınız en vasatından yıldızına tüm popçuların çalışmak için sırada beklediği aranjör.
son yılların en iyi aranjörü.
başta tarkan, nil ve nilüfer olmak üzere solistlere yaptığı katkı tartışılmaz.
tarkan ın arkasındaki adam. en son adımı kalbine yaz da çalışmışlardır.sen çoktan gitmişsin için bile, saygım sonsuzdur kendisine, ki seneler boyunca tarkan ın parçaları için yapmış olduğu aranjelerin de haddi hesabı yoktur.
bomba gibi bir album yapmis.

albumde tarkan(2 sarki), ajda pekkan, gulsen, yalin, sertab erener, sezen aksu, goksel ve ferman akgul’un yorumlariyla toplam 9 sarki bulunuyor.
sezen aksunun yorumladığı şarkıyagizli aşk tek ben mi hayran kaldım anlamadım. Başarılı çalışma. Yolu açık olsun
sertab erener'in son konserinde sahneye davet etmeyi unuttuğu ve şarkının yarısında olmadığını fark ettiği, akabinde "ay unuttum" deyip davet ettiği zavallıcık bir şahıs.
harika bir albüm çıkarmış. çok beğendim.
Yaptığı albümle ortalığı fena şekilde dağıtmıştır. Ben ki bir armin van buuren dinleyicisi olarak albümdeki ritimlerde progressive trance'in izlerini yakalıyorum. Kısacası Türkiyedeki aranjörlere feci bir çalım atmıştır ve albüm de hakettiği ilgiyi görüyor.
tarkan’in kankasi.

ayni karede: http://www.heryerdemuzik....tarkan_ozan_colakoglu.jpg
kötü müzik yapıyor.
Son zamanlarda dinlediğim ne kadar güzel şarkı varsa bu adamın 01 adlı albümünden. Uzun süre sonra bi albüme para vericem sanırım.
daha önce berklee'de eğitim gören. türkiyede kendini sürekli yenileyebilen ve yeteneği olan sayılı aranjörlerden biridir. daha önce muziktek adlı müzik forumundaki üyelerle bilgilerini paylaşarak ne kadar pozitif bir insan olduğunu göstermiştir.
sanırım gugıldan türk popçuları diye aratıp sırayla onlarla albüm yapıyor. yetenekliyse demek ki.
çıkardiği 01 albümü ile çok başarili bir aranjor.
her çıkan aranjörün david guetta'ya benzetildiği günümüzde ilk albümüye bu sıfata nail olan beklentimi çok yüksek tutmadığım şahıs.
dün akşam küçükçiftlik park'taki enrique iglesias konserinden önce sahneye çıkıp ne idüğü belirsiz şarkılar çalarak baş ağrıtan ve bol bol küfür yiyen adam.
farkını daha 90'lı yıllarda yonca evcimik'in ''kıyamet günü''şarkısına yaptığı zımba gibi bir düzenlemeyle ortaya koymuş aranjör'dür.
ozinga olarak tarkan'ın hüp'üne yaptığı mükemmel remiks ile adını geniş kitlelere duyurmuş aranjör.

bir de gora film müzikleri var tabi.