bugün

çok iyi topçu. şenol güneş in ellerinde yükseliyor.
çek cumhuriyeti maçında 11 de başlayacak genç oyuncu
edit:ilk milli maçı.
bugün milli formayla ilk resmi maçına çıkacak olan futbolcu.

(bkz: 10 ekim 2014 Türkiye çek Cumhuriyeti maçı)
bu çocuğun sahadaki hali çok sağlam aga; duruşu, alan bilgisi, özgüveni.
allah yolunu açık etsin.
edit.ulan benim maaşallah dediğim 3 gün yaşamaz, bu çocuğa bir şey olmasa bari.
çok güzel top kapan , enerjik bir orta saha. emre nin gençlik dönemi gibi.
sanki 40'ıncı milli maçıymış gibi oynayan genç futbolcu.
türk futboluna fazla bu çocuk. daha önce böyle bir oyuncumuz oldu mu hatırlamıyorum. herif philip lahm ın türkiye şubesi. sahanın her yerinde maaşallah.
umarım devre arası herhangi bir istanbul takımına transferi gerçekleşir.
umarım devre arası herhangi bir istanbul takımına transferi gerçekleşmez.
umarım avrupa'nın büyük kulüpleri maçını izliyordur.
Tipe bakiyosun göbekli gibi ama iyi oynuyor. Saçlarına gölge mi yaptırmış bilinmez ama kademeye nerde nasıl gireceğini biliyor.
bu çocukta müthiş bir kumaş var. umarım kendini geliştirir. şu ana kadar da akıl dolu harika bir oyun sergiledi.
Selçuk inan'ı aldığı için eleştirdiğim fatih terim'e teşekkür etme sebebidir. inşallah bozmaz uzun yıllar oynar.
defansif sezgileri müthiş. temposu çok iyi, topla da hiç fena değil... allah nazardan saklasın.
Fenerbahce'ye yakisacak kalitede futbolcu. Biraz daha kendini gelistirip gelebilir.
allah nazardan saklasın dediğim futbolcudur. 10 ekim 2014 türkiye - çek cumhuriyeti maçında maçın ilk yarısı itibariyle sahanın en iyisi.
Klübünde 20-30 maç daha ilk 11 oynamadan milli takımda 11 oynamaması gereken futbolcu, böyle çok adam harcadık biz hiçbiride yeteneksiz değildi ama daha kendi klüplerinde bile pişmemişlerdi, örneğin sercan sararer alman 2. liginden milli takıma dikey geçiş yaptı bi dur mübarek adam yetenekli eywallah da her şeyin bir zamanı var.
bu çocuk bana itici gelirdi, sanırım bursa da oynuyo diye ama türkiye maçında ki performansı suana kadar çok iyi bozulmaz inşallah, güzel yerlere gelmesini isterim.
Kaliteli genç yetenek , umarım kendini bozmaz dahada çok geliştiri hangi takımda oldugunun önemi yok türk futbolu kazansın .
bizans taraftarlarının nazarına uğrayacak futbolcumuz.

41 kere maşallah. size ne lan bizim futbolcumuz, siz gidin sivok'u, caner'i, selçuk'u falan övün.
ilk yarıdaki performansı iyi olan oyuncumuzdur.
helal olsun ikinci yarıda daha iyi olması temenni ederiz.
Çok koşan, topu iyi yöneten lâkin daha gelişmesi gereken genç milli oyuncumuzdur.
ingiliz orta saha oyuncusu rahatlığı var böyle, kendini yormadan araya girmeler, topu yerden oynamalar, dönüp top alıp, çapraza ve ileriye yerden pas atmalar, sanki yirmi yıldır top oynuyor.

yarın öbür gün bu adam "koşmuyor yha" şeklinde yorumlarla baltalanacak ama siklemez.

devre arasında melo abi'siyle yan yana oynar umuduyla entryme son veriyorum.
Galatasaray'a şimdiden hayırlı olsun. Galatasaray bu istediğini alır.
galatasaray ancak ozan tufan'ın babasının taşaklarını alır.
(bkz: ozan tufan ın babasının galatasaray a transferi)