bugün

fb'de gayet kalite merkezler var; topal-meireles-josef-alper. hani bunlar'ın arasından sıyrılmak icin tek şansı; şans verildiği süre icinde mükemmele yakın oynamak, dün bunu gerceklestiremedi ve su anda 4 futbolcununda gerisine düstü.

ozan icin en ideal takım bjk veya gs'ydi. ikisininde merkeze ihtiyacı var ama gs'nin parası yetmedi. bjk'ye ise bilerek satmadılar.
Beşiktaş ve şenol Hoca'nın ahı daha çıkmaya başlamadı bile.
Götümle güldüğüm iğrenç benli, boktan beyinli, kendini bir sikim sanan tipik yurdum genç topçusu.
allahım sana şükürler olsun. bu adamı o kadar abartıyorlardı ki kendi futbol bilgimden şüphe etmeye başlamıştım. haksız çıkmadım nitekim. milyonlara karşı ben galip gelmiş oldum hatta.

oğlum siz hiç futbol seyretmediniz mi amk? ozan tufan dediğin adam ne oynuyor? hangi mevkide oynuyor? bu zamana kadar ne yapmış? yeteneklerini gösterebileceğiniz kasetler mevcut mu? ben adamı ne zaman görsem, top ayağına ne zaman gelse yere düşüyor. ağzı açık dil dışarda hakeme boş bakarken görüyorum çocuğu. siz müthiş futbol bilginizle bu adamın hangi özelliğinden dolayı adamı wonderkid ilan ettiniz? yok valencia peşindeymiş yok chelsea kapısında yatıyormuş yok liverpool sıra numarası almış. menajeri ahmet bulut diye o da arda turan gibi yurtdışına gider ayağı yaptınız eyvallah ama yok abi. yok yani bu herif mehmet topuz balonunun aynısı. beşiktaş'ın piyasa yükseltip fener'e yüksek fiyattan kakaladığı ikinci adam.
Bir gs li olarak her gordugumde icimde uyanan duygular sirasiyla 1- ozan tufan kim amk, 2- fenere bu dalloşu kim almiş lan, 3- turk futbolundan adam olmaz.
Şu anda çok büyük bir mental imtihandan geçen genç futbolcu. Ülkemizde çok kolay kahraman ve şerefsiz olunabildiği/ilan edilebildiği için birkaç hafta daha toparlayamazsa sonu mehmet topuz gibi olur. inşaallah çok iyi bir çevresi vardır. Ona yardımcı olabilecek aklı başında insanlar.
ozan tufan'a fenerde iyi bakıyorlar galiba. göt,göbek o biçim.
Hayatımda bu kadar balon bir herif görmedim.
Dakika 56 atağa çıkacağız, top sürüyor. Galiba TOP sürerek adam eksilteceğini falan sanıyor. Bu adamı görünce ifrit oluyorum. Mennan kılıklı.
türk futbol tarihinin en sağlam kazığı olan futbolcu.
insanlık tarihinin en kötü futbolcusudur...
önünden geçip giden topa öküzün trene baktığı gibi bakan futbolcu.

tam zamanında kakalamışız fenere vallahi.
fenerde ve mili takımda son maçlarını izlediğim ve bunun bu seviye maçlarda ne işi var diye sorduğum acemi topçu. ne top kesebiliyor, ne pas verebiliyor, şutu zaten yok. bugünkü maçta da kaptırdığı toplar sonuçta belirleyici olacak. geleceğin yıldızı buysa bizim futbolda, diğer yıldızları görmeye gerek yok...
Bursa nin malum takıma kitledigi sporcu. Spor olarak futbol yapiyo sanırım pek anlaşılmıyor da ahssdbnj.
milyonluk eşşeklere aday adayı malum takımın topçusu.
Gerçek anlamda vasat futbolcu.

Geçen maç 56. Dk topla buluşan ve rakibi az yakalama fırsatını top sürme becerisi ile sikip atan mennan kılıklı çocuk.
bursaspor'daki performansından uzak olduğu görülen "ben"li futbolcu. beni yakışıyor ama ona.
sağlam bir "box to box" olma potansiyeli var... götünü kaldırabilirse tabi. kondisyon sıfır.
yilin balonudur.
malak gibi dolaşmaktan başka bi halta yaramıyor şuan.
Tecrübesi olmayan ama kocaman beni olan futbolcu parçası.
Terim in tutuklu kaldığı adam. iyi hoş adam eyvallah ama milli takım için yavaşlatıcı. Alsana gökhan tore yı.
fatih terim'in kızını sikiyor olabilir. yoksa bu futbola 75 dk babası dayanamaz alır oyundan aq.
Daha oyuna girmeyen arkadasına pas verecek kadar beyinsizdir.
Oyuncu değişikliği için bekleyen umut'a pas atan mal. Lan iyi kazık yedik. Evet.