bugün

Lisede bir arkadaşım vardı çocuk lara croft manyağıydı.

Sapıkça seviyordu anlam veremiyordum her yere resmini çizer, ismini yazardı falan. Aradan geçmiş 15 sene hala instagrama çizimlerini atıyor. Lan yaşıtlarının çocukları oldu nerdeyse tomb raider oynayacaklar rezil herif.
LoL'de Ahri'ye aşık olmuştum çok garip bir his.
Leona karakterine aşık olmaktır. Deliliği bile güzel ve çekici.

görsel
abazalık belirtisi.
Knightta orc bayan prieste hangimiz aşık olmadık onun heallarken hali hangimizi baştan çıkarmadı ki.
(bkz: mia townsend).
Oyun karakterine aşık olman , oytun karaktersizine aşık olmandan iyidir..
O kadar oyun oynarım, benim başıma gelmedi. Altair'i bile arkadaşım olarak görüyordum. *

t: bir kitap karakterine aşık olmak değildir.
2,30 cm boyundaki erkek kriterime bir o uyuyordu...
Yokluğun hat safhasıdır.
(bkz: elise de la serre)
(bkz: assassin s creed unity)

görsel
katarina... Yerim ya yalarun onun amcınııııııııııı.
Elise
(bkz: assassin s creed unity)

Tabi bir de mona sax var.
(bkz: max payne 2)
The Wolf Among Us'daki Bigby'e aşırı hayrandım bir aralar.
(bkz: crystal maiden)
(bkz: lina)
(bkz: windrunner)
(bkz: quenn of the pain)

(bkz: dota2)
La Noire'daki Elsa alman aksanıyla aşık eder.
Never winter nights 1 de yarattığım karakterle yaşadığım durumdur. Mükemmel erkeği yaratmak ellerinde olunca bu sonuç kaçınılmaz oluyo. Ha karakter her öldüğünde derin üzüntülere gark oluyosun o ayrı.
saints row 3 ve 4 - shaundi. ciddi anlamda aşık olduğum kadın bu ya, gece yatarken falan bunu düşünüyorum.
uncharted - elena.
assasin's creed- Altaïr.
gta vice city'de albay'ın kızı. ne karıydı be.
(bkz: lara croft)
knight online oyununda human inn hostes' e aşık olmuşluğum vardır.

Ya öğrenciyken parasızdık ondan aşık olmuştum yada sevgilim olmadığından dolayı.
resident evil manyağı olarak resident evil revelations oyunundan sonra jessica sherawat'a karşı çok net bir şeyler hissettim. gerçek olsa büyük ihtimalle dünyanın en güzel ve cazibeli bayanlarından birisi olurdu. yüz modeli kim onu bulamadım gerçi. var öyle biri galiba. kendisi şöyle biri oluyor bu arada.

http://insaniescreed.tumb...75321013/jessica-sherawat
mortal kombatta jaxe aşık olmaktır.