bugün

Onedio'nun mobil bilgi yarışmasıymış. Biraz inceledim, yarışanların yorumlarını okudum, kayıt oldum ödül dağıtım sistemine baktım. Genelde soruların bilgiye değil, şansa dayalı olmasından yakınılmış ama sektördeki rakiplerinden daha çok para veriyormuş.
onedio.com'un ödüllü bilgi yarışmasıdır. şu an baya yaygın olan interaktif bilgi yarışmalarına nazaran daha kaliteli ve daha çok ödül dağıttıkları kesin. biraz genel kültürü olan biri para kazanır.

Not: üye olurken scaglard referans kodunu yazmanız bana joker getirecektir. Tenks.
Gereksiz bir yarışma.
Chat ortamı iyi olan yarışma.
gayet gerekli olan yarışma. 15-20 kişilik güzel bi grubumuz var, her akşam bu yarışmaya katılıp iyi paralar kazanıyoruz. discord uygulamasında yarışma saatlerinde aktif olabilecek, kulaklığı cızırtılı olmayan, eli hızlı, pratik zekası iyi olan, anahtar kelimelerle soruları google'a yazabilecek arkadaşlar arıyoruz. ne kadar çok olursak o kadar para kazanırız, daha önce grubumuzda birincilik elde ettik bi kaç kez, bunun anlamı 25 dakikada 1600 tl civarı para kazanmak oluyor * . eğer bizim gibi grubu olan varsa grupları birleştirebiliriz, ilgilenenler mesaj atarsa sevinirim. bireysel olarak oynuyorsanız bu oyunu 5 liradan fazlasını beklemeyin çünkü sorular genel kültürden ziyade google soruları oluyor. eğlenmek için oynayabilirsiniz tabi ama bu yarışmadan bi gelir elde etmek istiyorsanız bana ulaşın.
sadaeke referansıyla katılın da bir halta yarayın gençler.
her doğru cevabı bilenlere 500 tl paylaştıran merdiven isimli yeni formatı çıkardılar. ilk sorularda kuruş kuruş giderken bir anda yüksek meblağları görebilirsiniz. sorularda zor.
Değişik formatlarda yarışmalarla kuruşlar dağıtan yarışmadır.
artık paralı olduğu için ve ilgi alaka olmadığı için ileride kapatılacak canlı mobil yarışma aplikasyonudur.