bugün

oyunu chp'ye atan bir kişinin başkalarından oy isterken söyleyebileceği bir cümle olabilir.
akp nin iktidardan indirilmesini isteyen insan söylemi de olabilir.
günümüze bakacak olursak akpnin karşısındaki en güçlü rakibin chp olduğu görebiliriz. oy kaybı olmaması açısından diğer partilere atılan oyları chp'ye toplamak isteyen herkes bu cümleyi kurabilir.
herkese yaptığım çağrıdır.

vazgeçmeyelim, şu saltanatı yıkalım.
akp li degiliz diye chp li mi olacagiz, cok sacma meclisteki her parti aynı hepsinin sicili kabarık. akp saltanatı yıkılsın chp saltanatı baslar once kafaları düzeltmemiz gerek.
denemekten bir şey çıkmaz. evet.
oy verin gitsinler.
Chpli seçmenin görmesi elzem olan gerçek. Oyunuza sahip çıkın, terörist partisine değil kendi partinize atın %33-35'i zorlayın.
alkışlayarak desteklediğim motto.
yine yeni ve yeniden çağrımızdır.

osmanlı'yı kullanıp, sahte gaz veren akp'yi saraylardan indirelim türkiye'm.

haydi oylar chp'ye. bize sadece 4 yıl verin.
(bkz: gelin oy verin gitsinler)
Chp hdp koalisyonunu hatırlayın.
(bkz: vicdan)
Oyumu hdp'ye vereceğim diyen ahmak, partinin çağrısına kulak ver.
hastane kuyrukları zamanı chp iktidarı vardı zanneden orospu çocuklarının işine gelmeyen slogan.
doğrudur, oylar CHP'ye.
bu seçim için benimle birlikte 5 kişi daha oy vereceğini söyledi.
bakalım, yarın akşam belli olacak.
iyi çalıştım bu seçim için.
akp li anamı önce chp ye oy atması için ısrar ettim fakat yanlış strateji yaptığım için başarısız oldu. zar-zor mhp ye ikna ettim. babam da mhp ye atacam dedi. onu da baba mhp % 15 lerde takılır 20 yi geçemez koalisyon da iyi olmaz gel chp ye ver oy yanmasın dedim yok adam mhp ye verecem diyor. herkesin aklında bir din düşmanı chp algısı var neyse akp ye atmasınlar da.
Soğuk bir ayran verin yiyenime.
haydi türkiye'm, arap kişilik bozukluğuna, hırsızlığa, kaçak saraya inat oylar chp'ye.