bugün

terbiyesizin önde gideni kadındır. siz ayakta kaldığı için üzülür yer verirsiniz. ama kadın yüzünüze bile bakmadan siz orada yokmuşsunuz gibi sizin verdiğiniz yere oturur. sizi kinayeli "bişeydeğil" dersiniz, "ne diyorsun be ben kadınım tabii vereceksin" diye cüret eden kadındır.
kaldırılıp otobüsten atılacak egosantrik hatundur.
öyle basit şeylere teşekkür etmeyen bir karı modelidir, teşekkürü organ bağışı yapsaydın belki o zaman yapardı.
Ve biz de bu yüzden yer vermiyoruz zaten. Ne zaman ayakta duramayacak bir yaşlı, hamile, engelli biner o zaman veririz ki teşekkür beklemeyiz o durumda. Gerisinin canı cehenneme. Gitsinler başka otobüse, minibüse binsinler.
Hiç karşılaşmadığım kadın türü.
Terbiyesizdir.

Bu yüzden hiç kimseye yer vermem. Zaten toplasan bir iki kere binmişimdir otobüse. Onda da kimseye yer vermedim.
Ona yer verilmesini hakaret algılamış kişidir, pozitif ayrımcılığa karşıdır muhtemelen.
O da otobüste yer vermeyenler kadar kabadır.
Kalkıp karı diyene de teşekkür etmesin zaten.
toplu taşımaya sırf gün yapmak için, çay içip börek yemek için kullanıyorsa yer verilmesi bile müstehak olandır. rica ederim demek en güzel rencide etme şekli olacaktır.
terbiyesiz ahlaksız genel kültürü ve görgü kuralları olmayan orospu karıdır.
Önemli değil cevabını alacağını bildiği için teşekkür etmeyen koca yürekli kadındır.
Kendini bi bok sanan, zaten vermeye mecbursun demeye getiren terbiyesiz bi karıdır .
kendisine salca olmanizi istemiyordur.

bence iyi yapiyor.
geneli çirkin olan karıdır. ona ne salça olacağız amk. ona mı kaldık?
O gün ne yaşadığıyla da ilgili olan kişidir. Ama yine de etmesi gerekirdi. şerefsiz
Öncelikle Karı deyil bayan. Teşekkür beklemek zülldür. Yapılan iyilik karşılıksız olmalı.
kendine yakışanı yapmış orospudur. ama bu kaşarlarda yer vermek salaklıktır. kimse kusura bakmasın kadın diye ne alaka yer hakkı mı var bunların. hadi ordan bu millet yutmaz işine gelince eşitse kadınla erkek dikil ayakta.
Ala vere ala vere kaşar olmuştur bana asılıyo oyşş diyen karıdır.
saygı ile yapılmış bir harekete cevaben yapılan saygısızlıktır.
"Karı" diyen bir zihniyetle kıyaslayınca, ingiliz kraliyet asilzadesi kadınıdır.

O, teşekkür etmeyen bir morondur kabul, ya karı diyen Andaval!
Şşştt sen!
Evet evet sen!
Sen nesin?!
tamam teşekkür beklemiyorum ama o da, sanki ona yer vermek benim öncelikli ödevimmiş gibi davranıyor ya deliriyorum valla. ulan lütfetmişim yavşakların tacizine uğrama diye yerimi sana vermişim bir sağ ol demek çok mu zor allahın kezbanı?
Hemen yeri geri almayı gerektirir.
öküzdür. dişi öküz yani !
hamile, yaşlı ya da ayakta duramayacak kadar hasta olmadığı sürece bir kadına neden yer veriyorsunuz pardon? hiç görmedim ihtiyacı olmayana yer veren birini. ihtiyacı olmadığı halde yer beklentisine giren kadın da görmedim. toplu taşıma aracına biniyor, doğal olarak herkes gibi tıkış tıkış halde yolculuk yapıyor kadınlar. ihtiyacı olana yer vermek de zaten senin benim insanlık görevimiz, cinsiyet ayırmaksızın. e onun karşılığında da minnet bekliyor, görmeyince hakaret sözcüğü kullanıyorsan lütfen bundan sonra hiç kimseye yer filan verme.