bugün

Kibar olan erkektir, ama tek boş yer oraysa oturmalıdır.

Ben hiç benim yanıma oturdu kesin bana yürüyor diye düşünmedim, ya da oturmadı bak kesin beni çirkin buldu da demedim. otobüs bir toplu taşıma aracı, kadın-erkek farketmeksizin insanlar biner ve yolculuk eder. Şayet bunun bir hata olduğunu düşünen ve karşı cinsine her an sapık gözüyle bakan biri varsa sapıklık onun ruhundadır. Fakat şu da ülkemizin bir gerçeği ki otobüste erkeklerin yaptığı tacizin ve rahatsız edici davranışın haddi hesabı yoktur. Birçok kızın bu konuda Paranoyak davranmasının altında yatan sebep budur, saygı duymak lazım.
Arkasına oturup saçlarından yayılan mis kokuyu içine çekmek isteyen erkektir.
Utangaçtır. Bundan daha kötüsü sadece sizin yanınız boşken oturmayan kızdır. Direk abaza sapık damgası yemiş olursunuz. O kadar utanırsınız ki kalkıp yer bile verebilirsiniz.
Kız rahatsız olsun istemiyordur.
Dün ikinci defa otobüse bindim sozlük harbidende cocugun bitanesi koltugunu bana verdi annesini de yanima oturttu, kendisi ayakta geldi. Taktir ettim doğrusu.
Ya utangaç erkektir yada kızda sorun vardır efenim evet.
Tek yer bayan yani ise kim ne dusunurse dusunsun otururum.
gereksiz bir kapristir. yanına oturduk diye namusu gidecek değil.
Benimdir. Başka boş yer varken yaparum bunu. Direk sapık damgası yenir. Zaten tipsiz olduğum için kadınlar direktmen itici gözüyle bakıyor bana. Ama tek boş yer varsa ve ahlaki kurallara göre benden oturma ömceliği olan birisi yoksa direk çömerim yanına.
Mahalle baskısından korkan erkektir.
"Oysa ki avrupada öyle mi? "Diye devam eder.
Bu benimdir yobazlıkla alakası yok sadece eğer otobüste bos yer varsa bayanın yanına oturmam baktın yok bayana göre geçer otururum o kadar da değil yani .
(bkz: how to become a loser 101)
Güldürür.
Benimdir bu.

Bir keresinde afeti devran bir hatun vardi trende.

Ben de yakisikli sayilirim fena degilimdir.

Belki otursam bir sohbet baslayacakti ama rahatsiZ olabilir diye baska bir kiza rica edip yer degistirdim.

Mallik her zaman mallik iste.
Ben değilimdir. Leş gibi sigara kokan,görüntüsüyle gözlerimi yakan dayıların yanına oturacağıma gidip bir kızın yanına oturuyorum. Bir erkek olarak ben bile rahatsız oluyorsam kızlarla empati bilenem yapmak istemem.
Olması gerekeni yapıyor toplumumuzca. neden mi? Bizim toplumda oturduğu zaman anlayışsız olarak görülüyor bir kadının yanına oturulmaz rahatsız olur hoş degil vs deniliyor. O yüzdende buna göre hareket ediliyor. He bana göre doğru mu değil o adam senin yanına oturmakla seni tahrik etmez edecek olsa niye minubus olsun millet yorgunluktan geberiyor boş yer arıyorki ayakta düsüp gebermeyeyim diye ama toplumumuz aynı görüşte değil malesef.
akp li değildir. akp li olsa kokudan duramazsın.
iftiraya kurban gitmek istemeyen erkektir.

yüz vermeyince allah muhafaza şu karışık ortamda beni taciz etti dese,

otobüste pestilinizi çıkarırlar.
adam gibi adamdır. kezban yanına oturup kendini riske atmaz. evet.
Çünkü bir sevgilim var.
yobaz kere yobaz.