bugün

Gırtlağını kesesim geliyor. Düşüncesiz öküz insan.
bu insan, yiyecek içecek servisi yapılırken koltuğunu kaldırmayan insanın yakın akrabasıdır.
saniyesinde hunharca uyardığım insan. ne işin var lan kucağımda üstelik yaşama alanımdan çalıyorsun.
Benim önümde oturuyorsa, arkasindakinden bayaa bi küfür yiyordur.
(bkz: görgüsüz)
(bkz: barzo)
benim o. arka koltukta olup dizlerini dayayan insanlardan gıcık olduğum içindir. dayama lan o dizlerini.
insan yazmışsınız emin misiniz? Tanım: kişinin özel alanına saygısı olmayan sadece kendi rahatını düşünen gebeş insanımsıdır.
aslında hakkı ama insan sövmeden de edemiyor.
Öncelikle kimse kusura bakmasın fakat hayvandır, bu zat arkada da bir insanın oturduğunu düşünmez ve şu mantıkla hareket eder " sende yatır = sende hayvana bağla" düzgün bir şekilde ile uyarılmalı aksi taktirde otobüs içerisinde bulunan acil durum çekicine başvurulmalı.
arkasında oturuyorsanız alnına para yapıştırın.
bi kere bende onlardan oldum ama koltuk bozuktu. arkamda kadın var bebesiyle bebe kafama çıkıyor, ben koltuğu kaldırmak istiyorum, koltuk bozuk kalkmıyor. muavine sövdüm, söföre sövdüm, sonra kadınla yer değiştirdik farklı bir fantazi yaşadık.
Bebek gene psikopata bağladı bu sefer annesinin üzerinden arkaya daldı.

Çıkarılacak dersler 1-koltuk demek siper demektir. düşerse vatan, namus, sinir herşey düşer. 2- evli ve çouklu kadınla fantazi olmaz, olmuyor. 3- m.tro turizm senin ben gelmisini geçmişini...
Geçen ay Ankara'ya giderken başıma gelen olaydır. Saati uyduğu için ismi Özgül Turizm olan bir otobüse bindim ve Ankara'ya kadar önümdeki adam kucağımda geldi ayrıca havalandirmanin olmaması da üzücüydü :( .
kimse de kabahati firmada aramamış. böyle boktan, kalitesiz, düşüncesiz insanların otobüslerine muhtaç olmak beni kahrediyor. geberesiceler ya koltuklar arasındaki mesafeyi arttıracaksınız ya da koltuklara o kadar geriye gidebilme fonksiyonu vermeyeceksiniz. hiç düşünen var mı ki ben doldurayım yolcuları gerisi umrumda olur mu tabii. hadi onlar eşrefsiz bunu anladık. peki ya bunun bir hata olduğunu kavrayamayıp tersine geriye gidiyor madem benim hakkımdır diye düşünen zihinsizlere ne demeli?
hiçbir şey demiyorum. ülkenin insanın çoğunluğu böyle. yöneticisinden halkına. zengininden fakirine.
Belası s.k.lmelidir.
Üzerine doğru yattığı insanda Koltuğun altından kıçına bir şey monta etme isteğini doğurur.
Kavgaya davetiye çıkaran insan. Özellikle kadınlar yapar bunu. Hiç uğraşamam muavine söylerim ki söylemeye kalmadan adam suratımdaki sıkışmış ve memnuniyetsiz ifadeden anlamış kadını uyarmıştı.
Alnına para veya başka şeyler basılmasıyla sonuçlanabilir.
Bunu genelde amcalar yapar. Eğer arkasında oturuyorsanız eğilip alnından ıslak ıslak şapadanak öpmek lazım. Bak nasıl koltuğu eski haline getiriyor.
Yaşlanmayacak adamdır. Galesizlik mod on.
izin almadan yatırdıysa, koltuğu biraz daha eğip kulağına ayıp şeyler fısıldanası insan.
bunlar masum. asıl ikram sırasında koltuğu düzeltmeyen düz orospu çocuğudur.
koltuklarda öyle bir mekanızma var ise kullanması normaldir hiçkimse kullanamayacaksa ne anlamı var öyle bir özelliğin ama benim düşünceme göre geceleri yolda yatırılması normaldir ama gündüz saatlerinde arkadaki rahatsız olduğu takdirde düzeltmelidir sonuçta gündüz arkadaki kitap okuyabilir ama gece 12 den sonra insanlar uyumak istediğinde koltuğu istediği gibi yatırabilmelidir.
bir dönem fazlaca otobüs yolculuğu yaptığımdan savunma mekanizması geliştirdiğim durumdur. önünüzdeki yolcuda koltuğu geriye yatırma emareleri gördüğünüzde dizinizi kaldırıp koltuğa yaslıyorsunuz. ister hiç hareket ettirmeyip koltuğun bozuk olduğunu düşünmesini sağlayın, isterseniz dizinizi kabul edebileceğiniz seviyede geri çekip koltuğun orada durmasını sağlayın.

keyifli yolculuklar.
Düşüncesiz insan tipi. Arada böyleleri denk gelir.
Valla bence de haktır. Otobüs üreticileri vermiş bu hakkı size. Hem öndeki kişi koltuğunu yatırıyorsa siz de yatırın böylece sıkışmamış olursunuz.