bugün

Daha güzeline sahip olmanın verdiği rahatlıktan meydana gelmeyen eylemdir.
terbiyesi gereği oluşan durumdur.
eğer kız durumun farkındaysa yapılmalıdır ama bu tip durumlarda genelde kızın sizden haberi bile olmaz yani tavşan dağa küsmüş dağın haberi olmamış durumudur.
(bkz: benden hoşlanıyor)

(bkz: optik sınavından en yüksek notu alan çocuk)
yanlışlıkla güzel kız yerine emekli tarih öğretmeni olan amcaya bakmamakla son bulan eylemdir. *
sözde abazan değilim ben der. ama eve gidince de çavuşu tokatlar allahın abazası.
yurdum erkeği coolluğudur.*
benim yaptığım eylem! ilginçtir ki gözlemlerime ve tecrbelerime göre adam haklı!
mesela hafif meşref bir kadınla tanıştınız diyelim! kadını hiç siklemeyin evet efendim hiç siklemeyin herkes etrafında pervane olurken kız sikinizde olmasın o kız varya sizin kulunuz köleniz olur adeta!
Takdir edilesi.
kör olmalı.

not: yok, yok.
ibne olmalı.
kaçamak bakışlar atar kesinlikle!!! bakmamak diye bir şey yok! kendini çok sıkıp bakmazsa bile inecekken uzun uzun bakar! ya da yansımalarınızdan birini yakalamaya çalışıp bakar! çünkü yansımanıza baktığınızda size bakanı farkedebilirsiniz!!!
Doğru harekettir.
çok güzel olunca baksan bir türlü, bakmasan bir türlüdür. yine de her erkeğin aklında 'bi ihtimal, bi şey olur da tanışırız' düşüncesi olduğundan bakmayıp kendini abazan konumuna düşürmek istemez. yoksa kim bakmaz güzele efenim yani.
Ya gözlerimde bandaj vardır ya baktığım yerde daha güzel kız vardır.
utanmak ve bir bakıma edepten dolayıdır. Ciddi olur , hoşlanırsın o zaman sana derler : seviyorsan git konuş be reyiz.
yanınızdaki sevgilinizin size dik dik bakmasından dolayıdır. bakılır bakılır da tartışmaya gerek yok yandakiyle şimdi. *
(bkz: utanmak)
hatta o kadar bakmamaya çalışmak ki otobüsten inildiğinde boyun tutulmasına sebep olmaktır. bir kaç gün kafa 40 derece sağa dönük şekilde gezmeye bile yol açabilir. üç beş bakarsınız o da bakarsa yürürsünüz kardeşim. biraz utanmamak gerek.
Güzel olduğunu anlayacak kadar bakılmış eylem.
kızların götünü kaldırmamak gerek zaten sokakta her gören dönüp bakıyor. Bakma ki anlasın çok güzel olmadığını her erkeği elde ederim düşüncesini silsin kafasından.
normal bir davranış olsa gerek. otobüste değil de karşılıklı koltuklar daha çok olduğu için metro'da daha sık yaşıyorum bu durumu. apaçiler gibi bakıp rahatsız etmek istemiyorum karşımdakini.
sevap işlemekten kaçan ateist olmalı.

derhal imana gelerek çenesine peçete tutup güzel kızı kesmeli.

edibüdü; çeneye tutulan peçete, salyalar içindir.
yapılan en doğru eylemdir.

(bkz: aynısını ben de yapıyorum ruh hastası değilim)
hele ki açık seçik giyinmiş ise oturulan yerden kalkmaya sebebiyet verilebilir.
Küstah olduklarını düşündüğüm insanlardır. Ne var sanki baksan bir gülümsesende gün güzel geçse? Zaten hayat çok zor yapmayın bunu erkekler!
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar