bugün

zamanın birinde tuzla-kadıköy arasında böyle buna benzer bir yolculuk yapmak durumunda kalmıştım.
erkek de olabilir.
üniversitede okurken benim de başıma gelen bir durum. öğrenci servisinde koltukta oturuyorum kızın biri geliyor ve gögüslerini başıma sürtmeye başlıyor. garip bir duygu. ses versem olmaz vermesem olmaz. hoşuma gitti mi, açıkcası söylemek gerekirse evet. kendimi farklı hissetmiştim.
erkeklerden çok bayan arkadaşların rahatsız olduğu durum. çok bayan arkadaş anlattı bana, erkeklerle yan yana olup dokunmak zorunda olacaklarına bayanlara dokundurmak daha güvenliymiş.
ne zaman beni bir çift göğsün taciz ettiğini hissedip kişiye baksam kilolu bir erkek çıkıyor. bende eşşek şansızlığı var lan.
Muhtemelen uydurmadır.
Yok transparan pantalon.
Eğitimsizliğin ve tabuların yarattığı sapkınlık hali.
Sonunda başbakana laf sokuyor galiba.
hbbia efsanelerinden.

amk 3-4 kez okudum bu yazıyı daha öncede yine yarıldım amk.
Erkekte girişimcilik olduğu sürece duraktan sonra işe yarıyacak kişidir.
muavin değdirmesine maruz kalasın dediğim kızdır.
eylemi bilerek yaptığını söylemenin yanlış olacağı kızdır. zira bilerek yapan önce bakışlarıyla bi tahrik eder sizi, sonra beğenirse sürteceği yer sadece göğüs bölgesiyle sınırlı kalmaz diye tahmin ediyorum.*
Otobüsün firenlemesiyle gülümseyen bir bakış ve sürtünen bir sürtük kim istemeski bir daha denk gelsin...

Anlatılan olayda yaşı genç ve Kuranı Kerim olayına geçiş dönemiyse aynı otobüsle devam ederse ya otobüsü değiştirmeli ya hayatını...

Kahramanımız üniversteliyse Allah yardım etsin az daha sabretsin.

Yok eğer evliyse zaten bunlara gerekyok niyetini bozma yeter kardeşim.
taciz ne demek tahriktir o tahrik.
uzun zamandır yaşamadığım durumdur. bu durumları nerede ne zaman yaşıyorsanız söyleyin de biz de yaşayalım yani.
hbbia'nın provokatif palavraları.
(bkz: geldi yine tipini siktiğimin)
taciz eden kız değildir o, sadece o şekilde taciz edilmek isteyenlerin fantezisidir.

(bkz: psikoz)
(bkz: yazar yine burada hayallenmiş)*
maden işçileri öldü ve tayyip erdoğan ona ağlıyor. a pardon yanlış anlamışım, birine biri göğsünü sürtmüş de ona ağlıyormuş erdoğan.
(bkz: yok artık lebron james) dedirtecek darı ambarıvari başlık gibime gelmiştir.
yanlis anlasilmis kizdir. sadece kazadir ama birilerinin hosuna gitmis.
ferdi tayfur abimizin ve ahu tuba(böyleydi heralde) ablamızın vakti zamanında oynadıkları filmin sahnesini akıllara getirir.yanlış hatırlamıyorsam kızı göğsünden bağlamak diyerek şok eden görüntülere ulaşabilirsiniz.
dapdar gömlekle göğüslerini sıkan, türbanlı kızdır. ohhşş.
genelde abazan erkek fantezisidir. istisani olarak gerçek örneklerine ancak naidren rastlanabilir.
Ardindan ruya bitti ve uyandim.
taciz ettiğinden emin olamadığım kızdır. ha gerçekten taciz ediyorsa aynı durakta bile ineriz, problem yok.
indiği durakta inilmelidir, bir ihtimal vardır her zaman..